My-mobile
Právě je pon 18.12.17 13:44

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Gameloft hry 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Gameloft hry
hele hoši mám mobilní telefon sony ericson xperia pro a newim do jaké složky mám dát ty hry a newim jestly stahovat ak soubor a nebo Sd a dýžtak ještě poradte kam mám nakopírovat tu hru do jaké složky dal jsem to do té gameloft mám to tam ale v mobilu jí nemůžu najít plsky poradte.

Naposledy upravil Joker007 dne sob 16.06.12 12:57, celkově upraveno 1
Přesunuto, dej si pro příště pozor :-) Bez warnu

sob 16.06.12 09:28
Ex-Tým

Poděkovali mu: 189 x
Medaile: 2
Member (1) Team member silver (1)

Příspěvek Re: Gameloft hry
Pokud tam je i možnost stáhnout si SD data(v tvém případě pro Adreno), tak si je stáhni. Jinak většinou na začátku témat bývá napsané, kam SD data dát)příklad: Android/data->tady je hoď)

sob 16.06.12 12:59
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

APK - základní soubor s hrou, který je vždy nutné stáhnout a který se instaluje. Je vhodné vytvořit si na paměťové kartě (nebo-li SD kartě) složku s názvem například "Install" a do ní si dávat všechny APK soubory pro pozdější instalaci nebo pro případ re-instalace.
SD data - jsou to veškerá data ke hře, které je možné stáhnout 2 způsoby:
a) odtud z fóra do počítače a pak překopírovat do mobilu na paměťovou kartu (se složkami je to tak jak říkal už Joker - buď je to uvedeno přímo v tématu se hrou nebo většinou přijdou do složky "Android/data", případně starší hry od Gameloftu přijdou na pam.kartu do šložky "gameloft")
b) přes wi-fi přímo do mobilu - tato možnost je spolehlivější, protože vždy stáhneš data přímo pro tvůj telefon ;-)...navíc data se sama automaticky uloží do složky, do které patří :idea:

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 16.06.12 13:09
Profil Twitter
Ex-Tým

Poděkovali mu: 189 x
Medaile: 2
Member (1) Team member silver (1)

Dodatek k MONT!ovi: starší GLoft hry se ukládaly do Gameloft/games->zde

sob 16.06.12 14:32
Nováček

hoši moc ste mi pomohly ale ještě jsem se chtěl zeptat třeba u hry Asphalt 6 kam mám dát data v tom android/data a kam to mám dát jenom do tho data to nakopírovat a poté nainstalovat a nebo kam prosím poradtě protože když ty data dám do toho data nainstaluju apk soubor spustim tak to chce stahovat další data čím to je a to mi dělá u každé hry děkuju předem.

čtv 12.07.12 21:54
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Četl sis pozorně ten návod, co jsem ti napsal? Nejprve musíš nainstalovat APK soubor (SD nikam předtím nekopíruj, instalací APK souboru se ti můžou smazat!), teprve po úspěšné instalaci můžeš kopírovat SD data na příslušné místo. To, kam se data mají nakopírovat, je většinou uvedeno přímo v tématu s hrou, například ten Asphalt 6 nepatří do sdcard/Android/data, ale do sd/gameloft/games - a zde musíš mít složku asphalt6 ;-)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pát 13.07.12 10:46
Profil Twitter
Nováček

zkusim a napíšu jinak díky.

//EDIT

hele mont tak jsem to udělal jak si mi řekl a stejně to chce stahnout náký data já si myslim že to chce stáhnout data přesně pro můj telefon alle neim jinak díky za pomoc. :-)

pát 13.07.12 11:29
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina