My-mobile
Právě je pon 05.12.16 11:29

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Samsung galaxy mini GT-S5570i 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Samsung galaxy mini GT-S5570i
Zdravím mám otázku doufám že nejsem jediný kdo tu má ičkovou verzi mini..Chtěl sem se zeptat jestli už si tam někdo dával jinou Rom..Protože hry které na normálním mini jdou na ičkové verzi blbnou .Takže kdyby tu byl někdo tak hodný a kdyžtak mi napsal postup krok od kroku jak tam dával tu novou rom byl bych moc vděčný Dík :-) ;)

stř 20.06.12 11:57
Legenda

Poděkovali mu: 2610 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Samsung galaxy mini GT-S5570i
Bohužel tě zklamu. U modelu Galaxy Mini S5570i jde o stejný problém jako u modelu Galaxy Ace S5830i, který už se zde několikrát řešil. Jiná ROM to nezachrání, protože zde jde o problém hardwaru. Samsung udělal "vylepšené" verze Galaxy Mini a Galaxy Ace, které jsou bohužel horší a obsahují čipovou sadu od firmy Broadcom, který není mezi výrobci čipsetů známý, proto tedy není ani moc podporovaný. A v tom je právě ten problém. Co by možná šlo, tak udělat ROOT a nainstalovat aplikaci Chainfire 3D (k dostání na play store) a zkusit použít ovladače pro Adreno nebo jiné grafické čipy. To je jediné, co mě napadá. Ale jiná ROM ti moc nepomůže ;-)

Zde máš porovnané telefony ;-)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 20.06.12 13:10
Profil Twitter Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

jak teda aspoň udělám ten root :D ???..zkusím aspoň něco štve mě to :P ..Prostě většinu her mám bílou pomalu celou obrazovku ...kdyby s tím měl jěště někdo nějakou zkušenost a ví jak to spravit tak pište budu jen rád :)

pon 25.06.12 13:48
Legenda

Poděkovali mu: 2610 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

po ROOTu se stačí mrknout zde na fóru ;-)

Třeba zde:
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 25.06.12 14:38
Profil Twitter Facebook
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina