My-mobile
Právě je pon 11.12.17 23:58

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Vytváranie rom xD 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 110 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Vytváranie rom xD
Caute toto je skor otázka pre skúsenejších xD ... podľa názvu vyplýva to že snažím sa o vytvorenie si vlastnej rom ale neviem ak na to respektíve:
1. Išiel som podľa tohto návodu
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
niesom až taký dobrý angličtinár a tak neviem kde tú rom mám, kde mám čo upraviť atĎ. Návod som po pár dňoch s prestávkami úspešne podľa pokynov dokončil ale neviem čo ďalej xD . Mám tam x zložiek a vôbec som si to takto nepredstavoval :D som myslel že tam budem mať priečinok kde je ako keby tá romka a že si len poupravujem súbory atĎ. a potom to zpackujem tak aby sa to dalo flashnúť ale bohužiaľ xD

Ak má niekto s niečím skúsenosti bol by som velice rád za akúkoľvek radu, ďakujem. Sám skúsim ešte povygooglovať niečo ale pomoc mi zatiaľ treba ...

+ aké súbory a ako ich mám upraviť už viem, len neviem kde ich mám v tom **** linuxe hľadať a ako to potom zlepiť dokopy :/ za rady vopred ďakujem

//EDIT

No možno sa to ešte dá tak že si proste stiahnem romku poupravujem si ju a nejako si ju spackujem tak, aby sa dala flashnúť cez CWM. Hold ale na XDA každá romka má teda tí skúsenejší že base on CM xxx teda že je to robené na základe/báze CMxxx a to chem aj ja. A teraz neviem či tým myslia že stačí stiahnuť romku od cm origoš a upraviť si ju, pretože ja nechcem vytvoriť romku, ktorá bude od niekoho iného a ja ju len vzhľadovo atď. poupravujem. Ja chem tiež mať base on CMxxx :D :D

//EDIT

ešte pridám že som čerpal aj s tohto fóra ale nieje to priamo pre môj telefón tak som sa tým neriadil aj keĎ si myslím že je to tu lepšie spísané ;)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

čtv 21.06.12 18:06
Profesionál

Poděkovali mu: 23 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Re: Vytváranie rom xD
base on CM znamená, že se jedná o CM v "jiném kabátu" > Vzali CM ROM a upravili si ji k "obrazu svému"

[ Post made via Android ] Obrázek

pát 22.06.12 08:09
Expert

Poděkovali mu: 110 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: Vytváranie rom xD
a to chcem aj ja ale neviem ako xD zatial .. :D

pát 22.06.12 09:07
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina