My-mobile
Právě je sob 10.12.16 19:31

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Výměna displeye u SGSII 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Výměna displeye u SGSII
Zdravím :-)

Už asi rok zpátky se mi povedlo prasknout přední sklíčko u mého Samsungu Galaxy S2. V té době byla výměna displeye (musí se měnit celý, ne jen sklíčko) poměrně drahá a tak jsem to nechal být. Ale jak tak koukám, ani po roce cena nešla dolů a tak jsem se i přes tu strašnou sumu jsem se rozhodl, telefon dát do pořádku.

Mám v plánu nechat vyměnit displey + nechat telefon usadit kompletně do nových plastů, jelikož je mám poškrábané.

Chtěl bych se zeptat, zda někdo neví o nějakém dobrém a hlavně levném servisu. Co jsem se zatím ptal např.: po Plzni, tak chtějí kolem 5000. Na internetu chtějí třeba 4000. I to je pořád dost, myslíte si, že kdybych třeba koupil displey na eBay a pak s ním šel do servisu, aby mi ho vyměnili, že by to vyšlo levněji?

Děkuji za jakékoliv připomínky.

Krek :-)

ned 24.06.12 11:05
Profil ICQ
Moderátor

Poděkovali mu: 523 x
Medaile: 2
Member (1) High calibre silver (1)

Příspěvek Re: Výměna displeye u SGSII
Zdravím tě,

ceny v servisech nikdy moc nepadali, ale cena kolem čtyř tisíc je solidní, protože si vem, že mobil je drahá záležitost a schánět speciálně určitej díl je v celku problém. A když už si to chceš nechat vyměnit, tak je to velmi piplavá a riskantní práce, takže se ani ceně nediv.

Zda-li bys koupil displey na eBay a poté s ním došel jen do servisu s prosbou o výměnu, tak by to chtělo se napřed zeptat, jestli by ti ten tvůj přinesený displey vzali ;)

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 24.06.12 11:47
Profil ICQ
Legenda

Poděkovali mu: 2610 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Výměna displeye u SGSII
U SGSII je problém u displeje v tom, že krycí sklo je myslím slepené s displejem dohromady, proto se musím měnit celý displej a skutečně to není levná záležitost. Ceny výměny včetně práce se pohybují od 3500.- do 6000.- takže bych řekl, že cena 4000.- je poměrně solidní. Pokud to navíc chceš překrytovat, tak jsou to samozřejmě další peníze navíc. Jediné štěstí je, že vnitřnosti SGSII jsou v podstatě pěkně dohromady na jedné desce, takže to jde vcelku hladce. Cena 5000.- (i kdyby jen za výměnu displeje) je pořád odpovídající ;-)
Jestli si koupíš displej sám, ušetříš sice nějaké peníze, ale málokdo ti to pravděpodobně vymění, když si doneseš vlastní díl, navíc ti započítá práci technika, ta se většinou při koupi dílů nad nějakou cenu nepočítá ;-)
Takže buď telefon prodej s prasklým displejem nebo si to skutečně zanes do servisu, ale koupi displeje bych nechal na nich ;-)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 24.06.12 14:06
Profil Twitter Facebook
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina