My-mobile
Právě je pát 15.12.17 01:52

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
 Počasí na HTC evo 3D 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Počasí na HTC evo 3D
Zdravím mohli by jste mi prosím vás poradit?
Už na androidu 2.3 mi u HTC EVO 3D po čase užívání nešlo v počasí udělat plánování synchronizace a frekvence aktualizace myslel jsem si že po upgradu na android 4 to poběží a proto jsem to nechal být. Avšak nyní jsem aktualizoval na 4 a nejen že mi to furt nejde + zaktualizuji počasí ručně a po pár minutách někdy i sekundách mi počasí zmizí a musím znova ručně aktualizovat + mi počasí píše "není možné kontaktovat službu zjišťovaní polohy pro aktualizaci vaší současné polohy".
Nevíte někdo co s tím?
Předem díky za odpověď ;-)

čtv 28.06.12 07:51
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Počasí na HTC evo 3D
Podle me tam mas nekde v nastaveni toho pocasi nastavenou aktualizaci dle polohy (nutne mit zapnutou GPSku), takze se zkus pohrabat primo v tom pocasi, nebo nekde ve spravci aplikaci smaz data te aplikace.

Edit: MONT! to ma ale hezceji popsany ;)

čtv 28.06.12 09:41
Profil Twitter Facebook
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Ahoj,
bohužel EVO 3D s tímto má občas problémy a nikdy není jisté, čím to vlastně je :D...koukal jsem na netu a řešení je strašně individuální.
Moje první otázka - ty máš v nastavení počasí nastaveno určení místa pomocí wi-fi nebo GPS? Pokud ano, doporučuji přepsat na fixní místo ručně a nepoužívat GPS, dělá to paseku.
Co se týče těch intervalů aktualizace, zkus nastavit 3 hodiny automaticky, častěji to snad není potřeba ;-)
Poslední možností je zkusit smazat data aplikace a nastavit vše znova, případně tovární nastavení (to už je ale extrémní řešení)

EDIT: Aha, koukám, že už ti pomohl penthaler :-)...tak zkus a uvidíš ;-)

penthaler: Pohoda, ty jsi byl zase rychlejší ;-)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

čtv 28.06.12 09:44
Profil Twitter
Nováček

Dík za odpovědi ;-) Právě v nastavení počasí nemám zaškrtnuté podle aktuální polohy ale mobil se o to asi snaží páč mi píše vaše "aktuální poloha" ale při 2.3 aspoň napsal i kde přesně například čestlice. Frekvence aktualizace si vůbec nemůžu nastavit mám tuto nabídku zašedlou a nefunkční ;-) Zkoušel jsem v aplikaci vymazat data ale beze změny... a tovární nastavení se mi už vůbec nechce dělat :-D ;-) ani nevím jestli by mi v prodejně HTC něco s tím udělali co myslíte? ;-)

čtv 28.06.12 12:08
Helper

Team member silver (1)

Jestli aktualizace androidu oficialne funguje alespon trosku tak jako neoficialni, tak bys mel vymazat veskera data aplikaci pro jejich spravny chod. Takze se pust do tovarniho nastaveni.

btw. me se takhle diky jejich nevymazani (nebo spise vraceni dat ze starsi verze androidu) prestali fungovat GPS, WIFI a MARKET... To me ale nenapadlo nic lepsiho nez flashnout to znovu a tentokrat VESKERA data smazat... A hle??? Vse plne funkcni... ;)

čtv 28.06.12 12:25
Profil Twitter Facebook
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Tak jak říká penthaler. Ještě taky můžeš zkusit jinou aplikaci na počasí ;-)...třeba Beatiful Widgets...k nalezení zde na fóru ;-)...když bude i tahle aplikace dělat problémy, tak bude asi problém v telefonu.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

čtv 28.06.12 12:28
Profil Twitter
Nováček

Tak asi mi nic jiného nezbyde než tovární nastavení :-( mne ty jiný aplikace hrozně štvou že napodobujou právě HTC ;-) Hele když bych se pustil do továrního nastavení nejde nějak udělat to že bych například sygic nějak odškrtnul aby se mi neodinstaloval? ;-)

pát 29.06.12 08:32
Helper

Team member silver (1)

O vsechna data prijdes, ale pokud o ne nechces prijit, tedy o jejich nastaveni atd, tak si stahni Titanium Backup (nutnost mit root!) a ten je zalohuje, a po tovarnim nastaveni si je muzes obnovit zpet vcetne dat, nastaveni...

Jinak to asi ani nejde, ale jako alternativa je to dost dobry (me to zalohovalo nastaveni a pozice ve hrach... ;) )

pát 29.06.12 08:40
Profil Twitter Facebook
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina