My-mobile
Právě je sob 16.12.17 21:44

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 Nahrání nové Rom - SE, X8 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Nahrání nové Rom - SE, X8
Prosím odborníky o radu nebo nejlépe postup, co kdy udělat.

Mám Xperii X8 přímo od T-mobile. Verze softu 2.1 update 1. Mám udělaný root.

Je to šíleně pomalé, tak bych chtěl aktualizovat jak soft tak tam nahrát novou ROM.

Jaký je přesně postup, co kdy udělat ? Jaký soft tam natlačit a která rom je asi nejlepší z hlediska rychlosti.
Pročítal jsem toho už hodně, ale moje angličtina neni moc dobrá tak se ztrácím v tom co můžu všechno udělat. Našel jsem tento odkaz:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

kterou romku vybrat ? jsou v češtině ?

Děkuji předem všem za jakékoliv nakopnutí.

pát 29.06.12 08:16
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: nahrátí nové Rom X8
Mrkni na tohle -> Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Ja sice x8 nemam, jedu na x10mini, ale mame s kolegou podobny system a za sebe muzu rict, ze na androidu 2.3.7 s romkou (co nabizi) nebo s miniCM7 je tel znatelne rychlejsi.
+ ziskas x dalsich vychytavek jako moznost taktovani, vylepsene fce atd... ;)

Procti a uvidis.

btw. cestina by tam mela byt, ale zalezi na ROMce, ja mam v te miniCM7 90% v cestine a zbyle texty jsou bohuzel ENG (ale to je jen tim, ze v zakladni romce nejsou, tj. jsou to doplnene fce - mody atd)

pát 29.06.12 08:37
Profil Twitter Facebook
Nováček

než jsi odpověděl, tak jsem tohle téma našel. Pořádně to pročtu. Díky za pomoc.

Nejde mi moc o funkce. Manželce jsem pořídil tuto X8 a než se naučila vůbec pracovat s telefonem, sms atd. (prostě Androidem) tak to byl děs. Pak jsem donesl nový služební telefon Samsung Galaxy mini (bez i) a hned ho chtěla měnit. Prostě na to co potřbuje je rychlejší. Proto hledám nějakou alternativu.

Takže ještě jedno moc díky.

pát 29.06.12 08:58
Expert

Poděkovali mu: 110 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Ten návod, čo som spísal by mal byť prehľadný, odporúčam ti zo začiatku neísť hneď na zmenu kernelu ale len cez recovery nahrať inú rom 8-)

ned 01.07.12 00:13
Profesionál

Poděkovali mu: 73 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1)

pokud se rozhodnes otevrit si bootloader ..coz vrele doporucuji neni to moc tezke klidne ti poradim :) mam i soubory pro odemceni bootloaderu na X8 .. xRecovery neni prilis moc ruzove ..tak ti doporucuji tuto rom
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

s kernelem nAa .. je to rychle stabilni a krasne se s tim pracuje volne ramky jsem mel pri dobrem nastaveni stale 80Mb a víc pod 60Mb naslo da se to tam dobre nastavit ... byl jsem s ni hodne spokojeny ... ale pokud nemas zadne zkusenosti s flashem a mas X8 v zaruce a nehrajes hry tak na co flashovat ? X8 neni buh vi jakej stroj .. to flashovani u X8 je spis pro poteseni :) a jako ze me flashovani baví

ned 01.07.12 00:25
Nováček

Příspěvek Re: Nahrání nové Rom - SE, X8
Díky za rady.

Jde mi hlavně třeba o to abych měl na úvodní obrazovce více widgetů.
Samsung mi ukažé události s kalendáře, hodiny a počasí. U X8 jdou pouze hodiny, což je škoda a musí se pořád přehazovat obrazovky.
Při stáhnutí horní lišty je možnost zapnout wifi. U X8 v základu jedině přes launcher. A hlavně žena říká, že je to moc pomalé.

Toť asi hlavní důvody. No jakmile bude čas tak to zkusím nějak poléčit.

Ještě jednou moc díky.

No telefon jsou koupil jako dotovaný za 500,- takže si se zárukou moc hlavu nelámu.

pon 02.07.12 06:34
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina