My-mobile
Právě je pát 15.12.17 15:11

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 NTB pre MHC 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 35 x
Medaile: 1
Uploader (1)

Příspěvek Re: NTB pre MHC
Radši
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Navíc, k tomu HP budeš moci stejně připlatit za chladící podložku, která ti sice pomůže, ale časem se ti stejně NTB bude přehřívat.

ned 22.07.12 17:34
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1325 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Mám ešte jedného kandidáta a to MONT!-iho
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Výbavu má nepomerne lepšiu avšak trochu mi vadí smiešna veľkosť HDD :-/

Aj tak mi to s tým prehrievaním AMD procesorov nejde akosi do hlavy. Je to predsa už dáka firma, žeby si s tým nevedeli dať rady? Navyše pokiaľ viem prehrievanie vo väčšine prípadov spôsobuje zanesenie prachom, takže teoreticky po prečistení by problém mal zmiznúť. (Či?)

[ Post made via iPhone ] Obrázek

ned 22.07.12 23:13
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Hlavní admin

Poděkovali mu: 659 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Only one (1) Team member silver (1)
Helper (1) Assistant admin (1)

Upřímně se mi ten NTB vůbec nelíbí. Papírově ujde, ale je nutno si uvědomit, že papírové specifikace je to poslední, na čem záleží. Skutečný výkon je úplně někde jinde a tento přístroj je toho zářným příkladem.

Přehřívání procesorů značky AMD také není tak časté, jak si to myslí mnozí lidé. Je to stejný předsudek, jako tvrzení, že notebooky značky Acer jsou špatné. Ano, dříve se velmi často přehřívaly, tento problém byl již však dávno odstraněn a Acer je v této době zas firma, jejíž produkty preferuji.

O datovou velikost pevného disku bych se nebál. Jestli máš externí disk či jiné HDD, tak snad není problém si dát velká data tam. Na co potřebuješ mnoho místa na NTB?

Bál bych se spíše nepřesných údajů a absence dostupných údajů o tomto modelu. Nikde jsem nenašel bližší informace o operační paměti (4GB DDR3 je zbytečný údaj, rozhodující je takt), o pevném disku (rychlost, počet ploten,...), nepíší nic o diskové mechanice, baterii (ani počet článků, ani výdrž,...)...
;)

// Podpis v opravě.

pon 23.07.12 20:19
Profil Twitter ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1325 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Okey, topick zamykám. Objednal som si nakoniec

Rozhodol som sa, že mi to bude tak stačiť keďže budem teraz na intráku a tam by som si moc drahé veci nechcel brať + ProBook je na cesty super. Navyše stále mám stolový pc, ktorý mi zatiaľ bohate stačí.

Všetkým moc ďakujem za odpovede :-)

úte 24.07.12 10:26
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina