My-mobile
Právě je pon 18.12.17 15:48

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Jaké hry a aplikace na Samsung GP s5300 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Jaké hry a aplikace na Samsung GP s5300
Dobrý den poraďte my prosím mám poprvé mobil s androidem a chci se zeptat jaké aplikace a hry můžu instalovat na Samsung galaxy pocket s5300.Děkuji předem

[ Post made via Android ] Obrázek

sob 07.07.12 17:19
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Jaké hry a aplikace na Samsung GP s5300
Tento telefon má úplně stejný problém jako Samsung Galaxy mini S5570i a Galaxy Ace S5830i. Všechny tyto telefony mají čipset od firmy Broadcom (grafika nepodporuje pokročilou 3D akceleraci), která bohužel není vývojáří her moc podporovaná, proto ti většina her nepůjde a ty, které rozchodíš, tak budou mít problémy s bílími nebo černými texturami. I když to opakuju stále dokola, je mi to líto, ale vybral sis špatný telefon. Příště si o telefonu něco zjisti než ho koupíš ;-)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 07.07.12 21:45
Profil Twitter
Ex-Tým

Poděkovali mu: 241 x

A když ho budeš chtít prodat a pořídit si nový, tak ti MONT! urřitě rád pomůže. ;)

Děkuji za pochopení.

ned 08.07.12 10:16
Profil Twitter
Nováček

Poděkovali mu: 5 x

A co když použije Chainfre s pluginy a stock rom? Galaxy Y má taky grafický čip od Broadcommu a taky tam nic nešlo ale když se tam dá Chainfire a nějaký plugin tak tam jedou hd hry.Ale nevím jak to je Pocket.
Já mám Galaxy Mini(bez i) a jelo mi tam skoro všechno, ale sekaně. Tak jsem si dal do mini Rz Recovery, Cyanogenmod a overclock na 748Mhz, Chainfire s pluginem Qualcomm pro lepší chod her a Swap Ramky na 512Mb a teď i GTA III je hratelné a mobil jede jako po másle.

ned 08.07.12 10:25
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Ano, Chainfire může u některých her pomoct, ale pochybuju, že to na Galaxy Y šlapalo plynule, navíc ne u všech her to opravdu pomůže. Custom ROM taky může pomoct, ale důležitější je určitě Chainfire. Je fakt, že za zkoušku člověk nic nedá, ale moc nadějí bych tomu nedával, navíc Chainfire se většionu vyplatí až u 1GHz+ procesorů.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 08.07.12 23:06
Profil Twitter
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

můžete mi prosím popsat ten postuup na galaxy mini ...nainstalování toho cyanogenmod mód a overclock 748 mhz ..a swap 256 ..dškuji ..jde mi totiž o to že rád bych tam rozjel gta 3 ..a další hry :-)

ned 15.07.12 20:19
Nováček

Poděkovali mu: 5 x

kubsaj - Mrkni sem:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Je to nejlepší česká stránka pro naše mobily. Tam najdeš všechno :). Návody a ty nejlepší hry :D. Najdeš mě tam jako zde pod přezdívkou Sliderv2, takže kdybys cokoliv potřeboval tak se ptej. Jo a taky ti hodně pomůžu s GTA 3. Já dělám pro něj módy a taky tu hru dokážu optimalizovat, aby byla hratelná :). GTA III s optimalizací na Galaxy Mini jede na cca 25-35 fps.
Máš Galaxy Mini bez "i"

úte 24.07.12 22:19
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina