My-mobile
Právě je ned 17.12.17 15:04

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
 Arc S vs. Galaxy S Plus vs. Galaxy Ace II vs. Optimus Black 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Arc S vs. Galaxy S Plus vs. Galaxy Ace II vs. Optimus Black
Zdravíčko,

keďže sa neviem rozhodnúť medzi týmito štyrmi smartphone-mi za zhruba rovnakú cenu, chcel by som sa na to opýtať Vás. Ocenil by som samozrejme postrehy od majiteľov - ich klady, zápory a pod. :)

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 08.07.12 23:26
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Arc S vs. Galaxy S Plus vs. Galaxy Ace II vs. Optimus Bl
Šel bych na to takticky vyřazovací metodou :D

Galaxy S Plus bych vyřadil, protože nedostane update na android 4.0 (nemuselo by vadit, pokud bys počítal s custom ROM). Taktéž bych vyřadil LG Optimus Black, který nabízí už zastaralý čipset TI OMAP 3630 se slabším graf.čipem PowerVR SGX530 (dnes běžně spíš 540).
No a zůstane ti SE Xperia Arc S a Galaxy Ace II. Je zajímavé, že ačkoliv Arc S má stejný hardware jako Galaxy S Plus, tak android 4.0 dostal :D...telefon jsem měl i párkrát v ruce a vůbec nevypadal špatně, hlavně velký displej působil velice dobře. Galaxy Ace II je úplná novinka, takže zatím moc zkušeností uživatelů nenajdeš. A ačkoliv je Galaxy Ace II papírově o dost výkonnější, s výběrem bych byl opatrný ;-)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 09.07.12 09:00
Profil Twitter
Nováček

Ďakujem :D Viac menej som došiel na to isté, len som nevedel o zastaralom HW u Optimusu...
Čisto papierovo mi vychádza ako jasný víťaz Ace II - PLS LCD (i keď ho kritizujú pre malý jas) oproti TFT LCD, dual core oproti single core, 756MB RAM oproti 512MB RAM... lenže napr. postráda senzor okolitého osvetlenia, má v balení horšie slúchadlá, má len 3,8'' display, má senzorové tlačítka, atď...

pon 09.07.12 13:07
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Právě proto jsem psal, že bych byl při výběru opatrný. Xperia Arc S je už sice starší, ale CPU má frekvenci 1,4GHz a i přesto, že je to jen single core, tak Galaxy Ace II aspoň výkonově o moc lepší není - má sice 2-jádro, ale 2x800MHz stejně dá 1,6GHz, což není takový rozdíl. Určitě bude mít Ace II navrch díky RAM, 2-jádru a taky GPU Mali-400, ale raději bych počkal na první zkušenosti...papírový výkon totiž není vše a Galaxy Ace (1.generace) v minulosti ukázal, že dokáže být pěkně zrádný :D...nebo spíš Samsung tak ušil boudu na kupující. Proto bych počkal jaké budou názory a ohlasy ohledně her a podobně ;-)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 09.07.12 14:29
Profil Twitter
Ex-Tým

Poděkovali mu: 316 x
Medaile: 3
High calibre silver (1) Uploader (1) Helper (1)

Hlavně pokud ti jde o takt procesoru, tak Arc taktneš na 1,6Ghz+ uplně v pohodě ;)

pon 09.07.12 17:24
Profil Steam Zobrazit autorovy stránky
Profesionál

Poděkovali mu: 31 x
Medaile: 3
Member (1) Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Díval jsem se na ten SGA2 a přijde mi dobrý, a lepší než ARC S, protože ARC S sice takneš na 1,6 GHz, ale tam takneš na 1 Ghz a navíc je to dvoujádro. Akorát bude možná problém s Kompatabilitou her a aplikací.

Asi bych být tebou šel do SGA2, protože mi přijde solidní, jak výkonem tak vzhledem, ale možná bude lepší si počkat na nějaké ty recenze, vzhledem ktomu že je to novinka.

pon 09.07.12 17:42
Profesionál

Poděkovali mu: 18 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Já bych spíše šel do Arcu, ale šel bych do Arc S, ten má lepší procesor. Ace II je sice docela dobrý, ale je to prostě střední třída, to Arc už taky, ale byl vyšší třída, tudíž to jde znát. Já bych volil Arc.

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pon 09.07.12 19:00
Nováček

Na Ace II som našiel až jednu poloužitočnú recenziu:

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Tak ja sa asi prikláňam viac k tomu SE Arc S, pretože je to proste SE :D Ale aj tak mi to nedá... Síce bol vo vyššej triede, ale to bolo pred rokom. Jeho HW sa stane zastaralí rýchlejšie ako u Ace II... Technika napreduje a to čo ponúka Ace II je predsalen novšie, i keď možno nie až tak výrazne (teda okrem jeho grafického čipu).

A do pretaktovávania procáku by som sa nijak zvlášť nehrnul... ono mi to za tie problémy s tým spojené vážne nestojí ;-)

úte 10.07.12 13:01
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina