My-mobile
Právě je pon 11.12.17 02:59

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 program na maily 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 3 x

Příspěvek program na maily
Zdravim vas,
chtel jsem se s vami poradit ohledne mailovych klientu. Ja sam mam v telefonu tzv. Pošta a Gmail, kde Gmail podporuje pouze adresy zalozene na googlu. Pošta mi treba neprijde spatny, jen jestli se nemusim bat at uz nabourani do mych schranek ci jinak. Vubec nevim, jak to funguje. Prosim vas, povezte mi svoje zkusenosti nebo nazory, pomuzete mi tim. Dekuji :)

p.s. psat diakritiku na telefonu je vazne orisek, radeji ji tak nepouzivam :)

úte 17.07.12 20:13
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: program na maily
Postu jsem zavrhl okamzite, jak jsem prisel ke K9mailu, v pripade, ze bys mel vetsi displej nez ja na x10mini, pak je jeste dobra alternativa Kaiten mail (dost podobny K9, ale na lezato).
Moc to nezere a aktualizuje se cca po hodine, takze jsi vetsinou k zastizeni s minimalni casovou ztratou.

Je ale zajimavy, ze tak nebo tak Gmail budes potrebovat, jelikoz se mi ho zatim nepodarilo rozchodit na zadnem mail.klientu.

Bat se nemusis niceho. Funguje to stejne jako treba OUTLOOK na pc, kdy se z pc outlooku pripojujes na seznam... xD A kdyz uz by zrovna nejaky ten hacker chtel tvoje prihlasovaci udaje, tak je dostane i treba pres sms xD

úte 17.07.12 20:50
Profil Twitter Facebook
Moderátor

Poděkovali mu: 534 x
Medaile: 2
Member (1) High calibre silver (1)

Také tě zdravím pilsen99,
tak GMail (již z názvu sám poznáš) se používá zásadně na Google mail .. Ale na mém HTC jsem s touto aplikaci hodně nespokojený a raději používám aplikaci "Pošta" .. Je jednoduchá, je rychlá, má vše, co potřebuju a ještě daleko více možností, které nijak neobtěžují při psaní mailu. Při synchronizaci telefonu se mi aplikace "Pošta" zaktualizuje, ale aplikace GMail nikoli .. velká chyba ..
Mnohokrát jsem četl, že z aplikace "Pošta" nelze odeslat, pokud máš Seznam.cz účet, mail .. ano, opravdu to tak je, protože když stahuješ data, tak je aplikaci jedno, jestli je stahuješ přes WiFi, nebo data operátora, ale pokud chceš odeslat email, tak je již velmi podstatné, jestli jsi připojený na WiFi, či pomocí dat operátora, protože při prvnotním nastavování účtu (seznam.cz) cosi nastavíš tak, aby ti to šlo, ale jakmile se přepojíš na jinší datové použití, tak ti odesílání nejde..

Toto je tak pouze na zařízeních HTC, takže těžko u tebe říci, jakej bude problém u tebe, když si nevyplnil kolonku "Mobil" ;)

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

úte 17.07.12 21:09
Nováček

Poděkovali mu: 3 x

tak nemohu vypisovat kolonku mobil a důvod nemohu říct, jelikož je to zkrátka v rozporu s pravidly :P používám HTC EVO 3D :) ohledně datového připojení: budu počítat s tím, že budu tahat pouze z WiFi. A i kdyby, tak budu doufat, že udělali pokrok na ICS :) děkuji vám oboum za odlišné názory :)

úte 17.07.12 22:45
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

jj, gmail ma silenou dobu aktualizace. synchronizuje skvele, ale co se tyce cetnosti stahovani zprav jsem zklamanej i ja (vetsinu mam totiz vyresenou driv, nez mi dorazi upozorneni na mail)

u k9 nemam se seznamem jediny problem, prijem i odesilani pres wifi i gprs jede bezvadne, prilohy mu nedelaji problem odeslat, prijmout ale i ulozit (gmail mi je otevira, neuklada)

OT: nikdo po tobe nechce cislo mobilniho telefonu. do kolonky mobil se pise znacka pristroje, ktery vyuzivas ;) prave to tvoje evo3d...

[ Post made via Android ] Obrázek

úte 17.07.12 23:17
Profil Twitter Facebook
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina