My-mobile
Právě je úte 12.12.17 15:15

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Nový pomocný admin 
Autor Zpráva
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek Nový pomocný admin
Ešte som sa k mojej novej funkcii nevyjadril, preto využívam na túto príležitosť Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

Tak, kde začať... určite ste si všimli, že sa prednedávnom na My-mobile udiala celkom zaujímavá zmena. Fórum má totiž po mesiacoch, a po odchode Cheasa, povýšení Heroes Killera, opäť pomocného admina.

Iste ste sa už dovtípili, že onú funkciu som dostal ja. Stalo sa tak po diskusii v miestnosti pre moderátorov a adminov (V.I.P. sekcia), ktorá vyústila v udelenie hodnosti pomocného administrátora.

Som veľmi rád, že mi bolo umožnené zaradiť sa medzi legendy My-mobile Tímu, ako napríklad Picho, X-HURD, Maraaaaa alebo Cheas a Fricky.

Hlavnou náplňou mojej práce bude starať sa o fórum v Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. neprítomnosti. Tá je síce občasná, no keď čas od času nastane, fórum ostáva bez dozoru a technickej podpory, keďže sa náš najstarší člen Tímu (doba strávená vo funkcii, nie vek) Lachty stáva pasívnym a z pochopiteľných dôvodov (päť rokov postupne ako moderátor, pomoc. admin a nakoniec hlavný administrátor) naše fórum už nenavštevuje tak často.
Okrem zastupovania je mojou úlohou aj všeobecná pomoc našemu administrátorovi. Medzi moje najbežnejšie úlohy patria jednoduché, každodenné, malé úkony v administrácii, ako napríklad úprava štruktúry fóra, udelovanie funkcií, správa užívateľov a mnoho iného. V prípade vážnejšieho problému samozrejme čiastočná technická podpora, ktorá však nesie iba prívlastok čiastočná, pretože mi ako pomocnému adminovi nie je umožnený prístup na FTP server fóra. To laicky znamená, že nemám prístup k razantnejším úpravam systému fóra.

To je asi tak všetko. Pokiaľ budem zastávať túto funkciu budem sa ju snažiť vykonávať svedomite, objektívne a s nadhľadom.
Myslím si, že i keď sa moje zručné schopnosti nedokážu vyrovnať Heroes Killerovi, Pichovi či Cheasovi, čo-to sa do vedenia fóra rozumiem najmä kvôli môjmu dlhoročnému pôsobeniu v Tíme. Za túto dobu som stihol zažiť v podstate všetky režimy vedenia fóra (Rasty, Lachty, Hepaa, Picho, Heroes Killer).

Za zvolenie do funkcie opäť, ako v prípade moderátora (i keď od vtedy sa členovia Tímu stihli úplne obmeniť), vďačím Tímu, ktorý za mňa hlasoval.

Ukončujem túto dlhú, vyčerpávajúcu správu a ďakujem za pozornosť
váš Believeme

ned 22.07.12 10:40
Hlavní admin

Poděkovali mu: 659 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Only one (1) Team member silver (1)
Helper (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Nový pomocný admin
Brzy toho využijeme, neboť jedu do Bulharska (viz podpis). ;-)

// Podpis v opravě.

čtv 26.07.12 18:16
Profil Twitter ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ex-Tým

Poděkovali mu: 35 x
Medaile: 1
Uploader (1)

To je potěšující zpráva. Myslím si, že neexistovala lepší volba než vybrat tebe. Vždy jsem s tvými názory souhlasil a co jsem měl možnost poznat, máš vždy velmi dobré nápady, články i rady. Hodně štěstí :)

čtv 26.07.12 18:18
V.I.P.

Poděkovali mu: 204 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Designer (1) Moderator (1) Assistant admin (1)

Gratulujem. ;) Paráda ako sme si to tam hore pekne vystriedali. ^^

pát 27.07.12 12:09
Profil Twitter Skype ICQ Zobrazit autorovy stránky
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina