My-mobile
Právě je pon 11.12.17 16:20

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 Samsung Galaxy ACE GT-S5839i 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Samsung Galaxy ACE GT-S5839i
Dobrý den.. Mám samsung galaxy ace a strašně moc aplikací a her mi nejde nainstalovat :/ vždy spustím instalaci a napíše mi to že aplikace není nainstalovaná... A také se mi dost často stává že pokud se mi povede nainstalovat hru...Stáhnu data přes wifi...A pak hru spustím ukáže se mi pouze logo zčerná obrazovka a hodí mě to zpátky do menu :( vůbec už nevím co stím mám dělat :/ předem vám děkuji za odpovědi :)

sob 28.07.12 15:54
Nováček

Poděkovali mu: 5 x

Příspěvek Re: Samsung Galaxy ACE GT-S5839i
To je stejné jako u Galaxy Y, Mini s Ičkem, Galaxy Pocket. Tvůj telefon má čipset od Broadcomu a ten není tak podporovaný výrobci. Takže ti jedině pomůže Chainfire 3D a rychlá rom, protože i u toho Galaxy Y nešlo nic 3D HD, ale když si tam dáš Chainfire a tu romku, tak spustíš i GTA III. Tak to můžeš zkusit i ty u svého telefonu, ale nevím.

ned 29.07.12 08:42
Profesionál

Poděkovali mu: 14 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

už to tu píšem X-krát I-čko má iný procesor ako Ace a nemá žiadnu grafickú akceleráciu.

ned 29.07.12 15:34
Profil ICQ
Nováček

Děkuji za radu.. Dočetl jsem se ale že když chci Chainfire nainstalovat musím mít root telefonu... Jak je to s rootem?? když ho nainstaluji dá se nějak pak odstranit?? Údajně když rootnu telefon tak mi mizí záruka a z toho mám právě strach :/

ned 29.07.12 18:51
Profesionál

Poděkovali mu: 5 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Když to rootneš tak už záruku nemáš ale dá se to "unrootnout" prostě odstranit root a záruka běží dál :-)

úte 31.07.12 08:52
Nováček

Tak super :) podařilo se mi udělat root a nainstalovat chainfire 3D... vyřešilo to ale jen to že už spustím hru u které byla dříve černá obrazovka a hodilo mě to zpátky do menu.... ale ještě pořád mám problém se samotnou instalací :/ to se tím nevyřešilo :(

úte 31.07.12 19:02
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina