My-mobile
Právě je sob 10.12.16 19:32

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 
 Samsung Galaxy Ace 2 (Hry) 

Vyplatí se mi root telefonu, když mám telefon v záruce teprve pár týdnu? (Z šedého dovozu)
Ano 50%  50%  [ 9 ]
Ne 50%  50%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 18

Samsung Galaxy Ace 2 (Hry) 
Autor Zpráva

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Samsung Galaxy Ace 2 (Hry)
Chci si stáhnout hru.. Akorát že ta hra potřebuje stáhnout 1,7gb paměti aby se spustila. A v telefonu je jen max 1gb ..To znamená že si tu danou hru nezahraji protože nemám paměť..? Telefon by jí jinak zvládal s přehledem kvůli jeho výkonu.. Jen nemá dostatečnou paměť.. Jde to nějak udělat?? Protože telefon jsem si koupil hlavně kvůli tomu abych si za dobré peníze zahrál i ty nejlepší novinky na které výkonově má... Slyšel jsem že nějak to jde přes root. Poradili by jste mi. Popřípadě návod jak to udělat. Docela mě to mrzí protože vím že telefon v pořádku zvládne i ty nejnovější hry. Jako např. The amazing spiderman .. Akorát že to nevychází s paměti..
Předem děkuji .

[ Post made via Android ] Obrázek

Naposledy upravil peta44 dne úte 31.07.12 10:40, celkově upraveno 1
Špatná sekce... varování

úte 31.07.12 00:30
Profesionál

Poděkovali mu: 73 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: Samsung Galaxy Ace 2 (Hry)
Tak data Te hry se stahuji na paměťovou kartu pokud Teda nemáš vnitřní sd kartu .. pokud mas jako interní úložiště 1gb tak jediné co ti pomůže je root + custom ROM v které jde nastavit která paměť bude interní a která externí ... jenže galaxy Ace 2 asi ještě nepůjde rootnout ... mrknu na to AZ budu na PC

odeslano z P990 with Tegra 2 pomoci TapaTalk v 2.1.3

úte 31.07.12 07:59
Nováček

Poděkovali mu: 6 x

Zásadná otázka je, či vôbec más sd kartu, v balení ju tento fon tusim neobsahuje.

úte 31.07.12 10:41
Legenda

Poděkovali mu: 2610 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Takže...Galaxy Ace 2 skutečně výkon na ty nejnovější hry má, otázkou je pak spíše podpora ze strany vývojáře.
1) Telefon má 4GB interní paměti, z níž je 1GB vyhrazen pro instalaci aplikací do paměti telefonu (to má standardně hodně telefonů) - tato paměť se používá pouze pro instalaci APK souboru, nikoliv pro ukládání SD dat!!! Takže sem se ti uloží jen aplikace, nikoliv ale data ;-)
2) SD data se ukládají do zbylého úložiště (soudě podle 4GB to nebude nic moc), takže koupě paměťové karty (aspoň 8GB, nejlépe 16GB) je nutností, pokud chceš hrát hry.
3) Telefon by měl stačit na hry i bez nutnosti ROOTu
4) ROOT se ti může hodit, pokud chceš trochu zvýšit frekvenci procesoru nebo používat Chainfire 3D pro rozjetí her, které běžně nerozchodíš...ROOTem ale přijdeš o záruku (jde to ale vrátit zpět ;-))...taky si můžeš nahrát custom ROM a dělat spoustu dalších věcí (při špatném kroku ale taky můžeš telefon odvařit, takže je dobré vědět, co vlastně chceš od ROOTu)
5) Pokud je to tvůj první telefon s Androidem, s ROOTem bych chvilku počkal. Nejvdřív si o tom něco přečti a pak až špekuluj ;-)...ze začátku zkus, jestli ti hry pojedou i bez ROOTu ;-)...jakože by měly :idea:

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 31.07.12 10:55
Profil Twitter Facebook

Čtete pozorně?
Kartu mám 16gb... Ale ty data na ní ukládat nejdou.. Stahoval jsem hru Amazing Spider Man... A ta potřebuje 1,8gb.. To ale nemám ... Mám tzv. Usb úložiště a to má 1,10gb přesně.. Tudíž mi hra při spuštění řekne že nemám dostatečnou paměť na stažení dat pro hru.. protože všechny hry a pod mužů stahovat pouze na to úložiště ...Tak co mám teda dělat ? A také nechápu proč mám možnost stáhnout hru na obchodu play když ji vlastně stáhnout nemůžu ...

[ Post made via Android ] Obrázek

stř 01.08.12 00:23
Profesionál

Nickcool mrkni se na moji odpověď !! Psal jsem ze telefon si mysli ze ta 1gb paměť je sd karta .. musíš udělat root a najít custom room která tyto dvě karty prohodi většinou to Dela ale kernel ... ja ti radil dobře ;)

stř 01.08.12 01:29
Nováček

Příspěvek Re: Re: Samsung Galaxy Ace 2 (Hry)
nickcool píše:
Čtete pozorně?

A ty po sebe prečítaš čo napíšeš? Musel by som mať vešteckú gulu aby som z prvého prispevku pochopil že más 16gb kartu a že práve na ňu ti to nejde uložiť ...

K téme, wortos má zrejme skúsenosti s podobným problémom, tak si domyslel o čo ide. Ak má pravdu budeš musieť počkať kým sa vytvorí k ace2 komunita,zatiaľ ani nemá vlastné fórum na xda.

Naposledy upravil kiripici dne stř 01.08.12 14:16, celkově upraveno 1

stř 01.08.12 08:21
Profesionál

Kiripici má pravdu domyslel jsem si to protože mam lg optimus 2x a ten to má úplné stejně ..ale většina uživatelů se s tímto problémem nesetkalo proto ani neví o co jde .. budeš si muset počkat AZ bude nějaká custom room která tento problém Resi

stř 01.08.12 08:39
Nováček

Keďže som po novom vlastníkom tohoto fonu, nasiel som riesenie problemu a samozrejme sa on podelim.

!!! predpoklad je mat root, a pred tym ako zacnete zalohujte si oba ukladacie priestory ako aj subor vold.fstab

1. Kedze je to dolezite, napisem to este raz. Zalohujte subor vold.fstab, ktory najdete v system/etc
2.
alt.1 (odporucam) Otvorte subor vold.fstab v textovom editore a zameňte medzi sebou cesty k jednotlivym sd kartam, ktorú sú nižšie vyznačené červenou farbou (tu emailovu adresu si nevsimajte, je v original subore a tu ju vyznacuje automaticky cervenou farbou :D ).
alt.2 Vytvorte novy textovy subor, skopirujte donho nižšie citovany text a ulozte ako vold.fstab

Citace:
## Vold 2.0 Generic fstab
## - San Mehat (Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.)
##

#######################
## Regular device mount
##
## Format: dev_mount <label> <mount_point> <part> <sysfs_path1...>
## label - Label for the volume
## mount_point - Where the volume will be mounted
## part - Partition # (1 based), or 'auto' for first usable partition.
## <sysfs_path> - List of sysfs paths to source devices
######################
# /sys/devices/platform/usb_mass_storage/lun0/file
# sdcard mount for the GT-I8160
# internal sdcard
{
ums_path = /sys/devices/platform/usb_mass_storage/lun0/file
asec = disable
discard = disable
}
dev_mount sdcard /mnt/sdcard 8 /devices/sdi2/mmc_host/mmc0/mmc0
# Partion 8 of mmc0 is Internal sdcard

# external sdcard
{
ums_path = /sys/devices/platform/usb_mass_storage/lun1/file
asec = enable
}
dev_mount sdcard1 /mnt/sdcard/external_sd auto /devices/sdi0/mmc_host/mmc1/mmc1

# otg sdcard - Need to define path for /sys/devices/platform/musb_hdrc when it supports USB OTG
#{
# ums_path = /dev/zero
# asec = disable
#}
#usb_mount sdcard2 /mnt/sdcard/usbStorage auto <Need to define path for USB OTG>

#end line ## keep this line

3. Reštartujte telefon.

HOTOVO.

Všetko robíte na vlastné riziko, mne to funguje :)

sob 11.08.12 15:33
Nováček

čau potreboval bych trosku podrobneji popsat ten navod kam co prepsat udelal jsem to tak ze jsem prepsal cely ten soubor tim textem co jsi dodal ale kdyz jsem si kontroloval original a to od tebe se me zda ze tam je uplne vse stejne a nejde me to takze jestli by si to mohl trochu rozepsat pls :/:/ ...

ned 21.10.12 16:20
Helper

Poděkovali mu: 1061 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Zkopiruj tvuj puvodni soubor a napis sem do "quote" tagu

ned 21.10.12 17:03
Profil Twitter Facebook
Nováček

Tak jsem nahrál úplné jiný soubor z xda forum a funguje to tak že už mě to povolí stahovat třeba real racing 2 ... ale stejně to stále ukládá na tu pamět kde je jen 1,1 gb a stáhne se tak půlka a už to hlásí že to potřebuje další paměť a když to nahraju na kartu tak to nejde vůbec a opět to stahuje ... Takže už fakt nevím .:/:/

pon 22.10.12 16:32
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina