My-mobile
Právě je čtv 08.12.16 17:06

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Koupě HTC One X 
Autor Zpráva

Poděkovali mu: 8 x

Příspěvek Koupě HTC One X
Tak lidičky, rozhoupal jsem se, a chystám si za dva týdny pořídit HTC One X. Důvod je prostý - využiji většinu funkcí této krásky (volání, sms, maily, filmy a videa, přehrávač, internet, spousta nesmyslných a smyslných aplikací, hry, a určitě i další věci, které mi budou na tomto telefonu nové).
A s tím se zároveň obracím na vás uživatele, mírumilovné občany české a slovenské republiky, zda-li byste mi mohli poradit. Potřebuji doporučení ve 2 věcech:
1. Kde nakoupit, abych měl zaručeno, že ten telefon bude na 100% šlapat?
2. Fólie na display je základ a vidím to na Screen Shield. Ale, co takhle pouzdro? Chtěl bych jej, ale nemůže se potom zahřívat telefon více?
3. Bílá nebo černá?

Ohledně kupování, tak jsem měl namířeno na Alzu - avšak pokud mi poradíte nějaký jiný obchod, tak zkusím jej.
Ohledně pouzdra jsem si vyhlídl Otterbox (viz. code).
Ohledně barvy - bílá je sexy, černá je přísná. U bílé se bojím toho, že na ní bude vidět všechno. Takže bych spíše šel do černé.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Prosím, přispějte svojí zkušeností!

Naposledy upravil vyhulmismas dne stř 08.08.12 15:10, celkově upraveno 2

čtv 02.08.12 17:21
Ex-Tým

Poděkovali mu: 241 x

Příspěvek Re: Koupě HTC One X
Zdravím. :-) Ohledně barvy bych doporučil černou. Jednak je hezčí a zase toho na ní nebude tolik vidět (škrábance). Pouzdro by mobil nijak ničit nemělo. Naopak by ho mělo chránit. :-) A teď k otázce obchodu. Já bych ti asi doporučil pořídit mobil u T-Mobile (ale nevím, jestli ho už prodávají), nebo v nějakém kamenném obchodě, kam můžeš jít mobil reklamovat, kdyby byl problém. :-) Snad jsem ti alespoň trošku pomohl. :wink:

Děkuji za pochopení.

čtv 02.08.12 18:10
Profil Twitter
Legenda

Poděkovali mu: 2610 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Bílá je díky použitému materiálu na krytu HTC One X značně nepraktická (půjdou vidět jak škrábance, tak i nečistoty)...Alzu bych moc nedoporučil pro nákup, protože je zde draho. Spíš u nějakého operátora, případně ověřené obchody (Datart, Electro World apod.). A pouzdro nijak závratně teplotu telefonu nezvýší (samozřejmě zvýší, ale ne tak, že by to telefonu vyloženě uškodilo - teda pokud ho nenecháš třeba dlouho na slunci v černém pouzdře)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

čtv 02.08.12 21:53
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 61 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation silver (1)

A třeba silikonová pouzdra celkem to teplo pěkně utlumí (ne moc, ale poznáš to).

pát 03.08.12 14:40

Poděkovali mu: 8 x

Jo no tak dejme tomu barvu telefonu černou. Hold si bílé pořídím akorát tričko na sebe. :-D
To pouzdro Otterbox jsem zjistil, že se dá pořídit v česku, jen nevím, zda-li to není pouze pro verze AT&T, abych neměl trošku jinak ty díry na foťák a blesk. Takže já tam zavolám a uvidíme. V tom obchodu to vychází na 800kč s dopravou. Nechci to pořizovat ze zahraničí.
Pokud tedy radíte kamenný obchod, tak já půjdu přes mobilymartinska.cz ... je to obchod v Plzni a zatím bezproblémový.

EDIT: Tak jsem se díval ohledně toho Otterboxu Commuter Series na HTC One X... trošku jsem gůglil a zjistil, že je to pouze pro AT&T a Kanadský verze HTC One X, tj. 'HTC One XL'.
Takže, žádám vás, zda-li byste mi pomohli s nějakou alternativou, aby mi to ochránilo jak záda, tak i boky telefonu a nikterak to telefonu neškodilo. U toho Otterboxu to je tak, že se nejdříve na telefon nandavá relativně pružná guma a až přes ní se dává ten polykarbon.... bůhvíco, takže telefon se neodře při nasazování pouzdra, ani naopak.

Naposledy upravil Koblížek dne ned 05.08.12 18:20, celkově upraveno 1
Používej tlačítko Edit

pát 03.08.12 16:22
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina