My-mobile
Právě je sob 16.12.17 21:49

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ] 
 Nový mobil 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Nový mobil
Zdravím,
koupil jsem si nový telefon s adnroidem,ale setkal jsem se s tímto systémem osobně v mobilu poprvé tak bych potřeboval pár rad. Právě proto,že jsem se se systémem android setkal poprvé v mobilu tak jsem si radši koupil lacinější stroj.
1. Dají se nějak nastavit hodiny tak aby zůstavali na ploše pořád a ne jen když je telefon zamknutý?
2. To samé bych chtěl i s operátorem...aby byl vepsán na ploše a já nemusel nestále otvírat ten vrchní panel abych viděl...sice je kontrolka ukazatele signalu ale i tak by mi bodlo mít sit viditelnou na ploše.
3. Problém s Wifi...Zapnu wifi...najdu sítě dám připojit ukáže se připojování a pak najednou po chvilce odpojeno...signál je dobrý a stejně se nepřipojím co s tím.
Děkuji za odpovědi a rady :).

úte 14.08.12 12:35
Nováček

Příspěvek Re: Nový mobil
:'D S timahle otázkama si mě dostal hlavně s tou wifi :'D :'D

//EDIT

No s těma hodinama a operatorem , zkus dlouze stiskonout na prázdné ploše a potom widget a zkus to tam někde najít ale s tou wifi nevim , neni pod heslem ? :lol:

úte 14.08.12 13:57
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

1. Hodiny jdou nastavit v nastaveni (ukazuji se pak na horni liste po odemceni) a pak je jeste moznost widgetu a ruznych aplikaci (napr. primo hodiny nebo v kombinaci s pocasim), kdy si je pridas kamkoli na displej.
(pocasi ale potrebuje internetove pripojeni - takze nejaky datovy tarif (od 150Kc na mesic za cca 200MB FUP) nutnosti, jinak budes platit za kazdodenni pripojeni cca 25Kcx30dni = 750Kc (sam uz vidis priblizny rozdil)

2. Nazev operatora snad na hlavni displej ani nejde, ale nekde v nastaveni by mohlo jit zobrazit ho alespon pri zamcene klavesnici

3. Dej tovarni nastaveni pristroje (tim prijdes o vsechna data, takze doporucuji to nejnutnejsi zalohovat) - v pripade ze nepujde wifi ani pak, tak zkusit jiny free hotspot a nakonec reklamaci... Nepises zde esli se pripojujes na freecko nebo nejak zaheslovanou wifcu

úte 14.08.12 14:05
Profil Twitter Facebook
Nováček

Zkusím díky za rady...k tý wifi...jsou to nezaheslované sítě

úte 14.08.12 14:34
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Pokud jde o free wi-fi hotspot, je zbytečné dělat tovární nastavení. Zkus chvíli nechat telefon pokusit se připojit ;-)...u mě to taky občas zlobí (na telefonu ani ne, ale na tabletu to umělo občas dělat)...někdy se chytne třeba až na pátý pokus...nevím, jestli to může být chybkou ve firmwaru nebo třeba přeplněností wi-fi, ale umí to dělat. Jinak pozor, protože i free wi-fi někdy vyžadují přihlášení, ale až skrze prohlížeč ;-)

Co se týče toho operátora, lze na plochu hodit widget, případně logo (to samé jde i do status baru) - slouží k tomu aplikace Phono:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Případně ještě tuhle aplikaci, která přidá pouze widget s názvem operátora a sílou signálu:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 14.08.12 15:16
Profil Twitter
Nováček

No nechávám to....zapnu připojení...chci se připojit k wifi...ukáže mi to připojování...pak odpojeno a pak vyhledávání...a takhle pořád dokola. Zkouším to už druhej den proto jsem se na vas obratil.

úte 14.08.12 15:27
Legenda

Pokud to dělá u všech free sítí, tak to je někde asi problém. Pokud ti ale dělá jen u jedné, tak to bude spíš chyba v nastavení routeru na straně poskytovatele. Pokud ti to dělá na všech sítích, řešil bych to asi zavčasu reklamací, případně (u Vodafonu) myslím lze měnit kus za kus do 14-ti dnů (nebo do 7?)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 14.08.12 15:50
Profil Twitter
Helper

Team member silver (1)

Tohle mi presne delalo u X10mini, kdyz jsem prechazel z oficialniho 2.1 na neofiko 2.3.7, a predtim mi to nedelalo - tovarni nastaveni/ wipe pres recovery / prehrani ROMky / mozna i smazani dat u wifi (pres spravce aplikaci) by to melo vyresit.

Stale dokola... Hledam, hledam, hledam, pripojuji, pripojuji, vypinam wifi... ze?

úte 14.08.12 15:54
Profil Twitter Facebook
Nováček

MONT! Dělá to tak u všech free sítí.

penthaler Ano přesně tak jak jsi napsal...ale udivuje mě že to dělá když jsem s telefonem ještě nic nedělal...btw. nepřecházel jsem na nic. Takže tedy použít tovární nastavení? Btw. jestli tohle vše co jsi napsal mám udělat tak mě je***...jak jsem psal s androidem sem kamarád 2 dny ...tudiž tohle všechno nijak nemám zmáknuté a nevím jak na to....snad pomůže strejda google nebo najdu něco tu.

// Edit: Nebo jestli by byl někdo tak hodnej a dal mi sem na to přímo odkazy...z tohodle webu...já hledal,ale nic sem nenašel možná jen blbě :/ ale jinak si nevím rady :/. Nastaveni tovarniho softwaru vím,ale to ostatní :/.

úte 14.08.12 16:07
Helper

Team member silver (1)

Hele, tovarni nastaveni je jedinou moznosti pokud mas novy tel (najdes to nekde v nastaveni - ochrana a zabezpeceni (myslim))

Wipe pres recovery je v podstate to same, ale da se udelat jen u pristroju, co maj ROOT, Recovery a vetsinou nejakou costum ROMku. (to se te netyka)

Prehrani ROMky muzes provest i sam, pres PC a program dodavany k telefonu (dle znacky), ale neni to treba (tovarni nastaveni smaze vse - prehrani ROMky je prace navic, vcetne smazani vseho)

Ted sem hledal v tom SPRAVCI APLIKACI neco, co ma cosi spolecneho s WIFI pristupovymi body nebo wifinou samotnou a jsem z toho nejaky zmateny... Nikde nic neni videt (nebo se to jmenuje jinak, nez ocekavam), takze tahle moznost asi ani nema cenu...

//EDIT

btw. ted me napada, ze operatori si costumizuji FW/ROMky pristroju, takze ani neni treba s nim nic delat a nemusi fungovat tak jak ma.

Pokud tovarni nastaveni nepomuze, a nepomuze ani pripadne prehrani nebo aktualizace ROMky (FW) tak pak uz jen reklamace.

úte 14.08.12 17:28
Profil Twitter Facebook
Nováček

Tak tovární nastavení nepomohlo...je to to samé...pořád dokola vyhledávání-připojování-odhlášeno....zkusím to ještě jednou dyžtak editnu....

JInak k přehrání toho FW/ROM sem žádný program nedostal takže bych si sám stejně asi nic neudělal :/.

//EDIT: I po druhém dání do továrnho nastavení to dělá totéž :/.

úte 14.08.12 18:02
Legenda

Jak dlouho máš ten telefon? Nešel by ještě vyměnit kus za kus?

úte 14.08.12 19:34
Profil Twitter
Nováček

No nevím , ten Vodafone Smart II asi nebyla dobrá volba :-/ Ale asi bych ho poslal na raklamaci :-/

stř 15.08.12 10:17
Nováček

Mám ho 3tí den...zvažuji tu reklamaci

Asi nebyla...ale chtěl jsem něco lehčího do začátku a tohle byla dobrá volba na zaučení....ale ta Wifi mě štvě.

stř 15.08.12 11:05
Helper

Team member silver (1)

Uprimne, koho by to nestvalo. Neni to sice nejlepsi mobil, ale ma veskere standartni funkce tech lepsich, system a k tomu ta cena... V porovnani s bezsystemovymi telefony, ktere vetsinou nemaji ani wifi/gps, a k jejich cene...

Mrzi me, ze jsme ti nedokazali pomoci. Podle me by mohlo stacit prehrani ROMky / FW - coz mozna i na prodejne provedou sami, nebo budes odchazet s novym pristrojem, kdo vi.

Zamrzelo by me ale mnohem vic to, kdybys tam dorazil a oni jen neco malo nastavili v telefonu a wifi by sla bez problemu.

Napis pak, jak jsi dopadl a hlavne zkus vyzvedet, co s tim konkretne bylo. Hned budem vsichni o neco chytrejsi pro pripadne dalsi "zajemce"

stř 15.08.12 13:48
Profil Twitter Facebook
Nováček

Prosim sory ze spamujem ale mam dostat od brata Vodafone Smart 2,kupil ho v Irsku a je zablokovany,a mozno ste si vsimli ze som Slovak a na Slovensku nieje Vodafone
Ďakujem za vsetky odpovede

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek

//EDIT

Ale ked nikto mi tam nepise :(

Naposledy upravil MONT! dne stř 28.11.12 12:48, celkově upraveno 1
Spam - vůbec se to netýká tohoto tématu a už stejné téma v Poradně máš, tak se ho drž!

stř 28.11.12 04:38
Profil Skype Facebook
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina