My-mobile
Právě je stř 13.12.17 19:50

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Blbne multitouch? 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 8 x

Příspěvek Blbne multitouch?
Takze, takhle si hraju Dead Space.. najednou se mi hra zacala chovat divne v tom zpusobu, ze jakmile jsem pustil jeden prst z obrazovky, tak jakoby prestal fungovat i druhy. Po nejakem case se to potom zas nejak spravilo, ale nerozumil jsem tomu. Ted na PSX emulatoru se mi stal stejny problem, ale stale si to nemohu vysvetlit. Tak jsem si rekl, ze zkusim nejaky test na multitouch, a zjistil jsem, ze funguji max 2 doteky. Nevim jestli to ma s tim neco spolecneho. Potom jsem si uvedomil, ze v nastaveni je takova volba "HTC Gesta: Povolit vychozi gesta pomoci tri prstu a ignorovat gesta s vice prsty", coz bylo zaskrtnute. Po odskrtnuti mi multitouch test odhalil, ze mi funguje tolik prstu, kolik jich sezenu. Ma to s tim neco spolecneho?
Hlavne mi prijde divne, ze u tech her to proste z niceho nic takhle vypadava. Mam reklamovat?

úte 14.08.12 19:24
Ex-Tým

Poděkovali mu: 246 x
Medaile: 4
Member (1) High calibre silver (1) Team member silver (1) Helper (1)

Příspěvek Re: Blbne multitouch?
Myslím, že sis odpověděl sám - bylo na to nastavení. I když HTC nemám, asi tipuju správně ;)

[ Post made via Android ] Obrázek

Bring back HiFake.

úte 14.08.12 19:39
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Rozhodne. Takovahle nastaveni ovlivnuji i dalsi aplikace, nejen gesta v systemu pristroje. Ja mam napriklad "fake multitouch" natvrdo vestaveny v systemu, ale funguje krom systemove galerie i v nekterych hrach, pri surfovani na doinstalovanych prohlizecich... Pokud bych ho vypnul, tak uz dva prsty (nesmejte se, vic to fakt nejde) obrazek ci internetovou stranku nezvetsi ani v galerce, ani v prohlizeci xD

EDIT: Android je tak jednoduchy a provazany system, ze i ta nejjednodussi moznost prinasi slozite komplikace...

úte 14.08.12 19:44
Profil Twitter Facebook
Nováček

Ale jo... Dam priklad (landscape zobrazeni): levym palcem jezdim po leve casti, jakozto tam je ovladani pro pohyb.. pote zacnu pouzivat pravy palec a jezdim po prave strane displeje, jakozto tam je pohled. No a ted kdyz pustim treba levy palec, tak jako kdybych pustil i pravy palec, i kdyz ho furt na obrazovce mam. Driv nez jsem si tohoto vsiml, tak zkratka jsem ten levy palec pustil pravy fungoval dal. Neni to trosku divne?

úte 14.08.12 19:57
Profesionál

Poděkovali mu: 73 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1)

Tetris jakou mas ROM mas nějakou custom ??? ME to same dělalo v CM9 kdysi

odeslano z P990 with Tegra 2 pomoci TapaTalk v 2.1.3

úte 14.08.12 20:39
Nováček

Samozrejme ze stock. Nemam duvod nahravat jinou. Na androidu 4.0.4 je i sense tak plynuly, ze ja jen zasnu :P

úte 14.08.12 20:45
Nováček

Takze po dlouhem zkoumani, i kdyz to mam odskrtnute, tak se mi to stava :) neni to tedy nastavenim, problem asi bude jinde :) telefon jde i tak na reklamaci kvuli prasklym pixelum :)

pát 07.09.12 23:56
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina