My-mobile
Právě je sob 16.12.17 06:27

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
 Padání hry 
Autor Zpráva
Moderátor

Poděkovali mu: 534 x
Medaile: 2
Member (1) High calibre silver (1)

Příspěvek Padání hry
Obrázek

Zdravím,
nedávno jsem si stáhl hru *. Stáhl, nainstaloval, dostahoval data a začal hrát (Solo). Jenže nyní nastává problém, že po pár minutách hraní hra padá. Prostě se zasekne, při hraní. Pokud hru nechám spuštěnou (ať už v menu, nebo přímo v nahrátě hře), tak jede třeba 4 hodiny (myšleno tak, že na telefón vůbec nešahám), ale jakmile začnu hrát, tak to prostě spadne.

Prolezl jsem internet a zkusil se podívat, jestli se to nedá nějak vyřešit a našel jsem jen na oficiální stránce hry **, ať si něco dostahuju, jenže po kliknutí na odkaz, to hlásí, že stránka neexistuje, tak jsem si našel to potřebné jinde na netu, ale z tama se to stahuje 2Kb/s ..

Zkoušel jsem i snížit detaily hry, zkusit se "porýpat" v souborech hry, ale nijak to nepomohlo. Četl jsem na fóru výrobce, že je to sice od Androida 2.1 +, ale hra je dělaná i na JB.

Proto žádám o pomoc zde, jestli tuto hru někdo nemá, jestli to nějak nevyřešil, jestli neví, kde najít návod na to, jak to zprovoznit.

*)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

**)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

čtv 23.08.12 21:15
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina