My-mobile
Právě je pon 18.12.17 11:55

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 LG Optimus L9 - vyšší střední 
Autor Zpráva
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek LG Optimus L9 - vyšší střední
I přes poměrné veliký IPS displej s úhlopříčkou 4,7“ nabídne Optimus L9 pouze průměrnou hardwarovou výbavu. Procesor bude mít "jen" dvoujádrový s taktem 1GHz, doplněný o 1GB RAM. Nikterak neoslní ani zadní fotoaparát s maximálním rozlišením 5 MPx.

Obrázek

Jedinou nadprůměrnou součástí kromě displeje bude baterie s kapacitou 2100mAh. Operačním systémem bude Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich. LG prozatím neuveřejnilo žádné informace o dostupnosti nebo ceně, předpokládáme však začátek třetího čtvrtletí a přibližně 8 – 10 tisíc Kč.

Spolu s telefonem představilo LG také novou aplikaci QTranslator, která nabídne možnost oskenování textu (OCR) a jeho následného přeložení do jednoho z 64 podporovaných jazyků.

Má podle Vás takovýto telefon od LG šanci uspět? Pokud ne, tak je to kvůli výbavě nebo samotnému faktu, že je od LG? :D

zdroj: androidmarket

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 29.08.12 20:29
Profil Twitter
Expert

Poděkovali mu: 100 x
Medaile: 3
Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Příspěvek Re: LG Optimus L9 - vyšší střední
U tohoto mobilu se mi líbí velice desing (oni se mi vlastně líbí desingově všechny nové LG), ale jinak je to nic moc (v případě, že to je za těch 8-10 tisic). Ale nejhorší věc je, že to určitě bude mít nulovou podporu (jak je u LG zvykem). A docela se mi líbí to prostředí (ty 4 ikony, připadají mi jako ikony z meego)

Naposledy upravil bindiz582 dne stř 29.08.12 20:50, celkově upraveno 1

stř 29.08.12 20:49
Expert

Poděkovali mu: 174 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

To je telefon, dle mých požadavků. Já chci totiž velký displej a výkon moc nepotřebuju, protože pro mě nemá cenu na telefonu hrát a na plynulý chod by mělo stačit dvoujádro 1Ghz v pohodě. Ale nekoupím si ho, možná až mi odejde Desire Z, ale teďka mám jiné plány než nový telefon.

Podpora LG je sice špatná, ale xda to jistí.

stř 29.08.12 20:50
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

to bindiz: záleží na tom jaký bude mít procesor - pokud to bude Qualcomm S4 (což je ale podle mě nepravděpodobné), tak je cena velice dobrá, ale podpora bude špatná, takže nebrat. Pokud to nebude mít S4-ku, tak je cena přehnaná a k tomu špatná podpora...nebrat :D

to LokemFul: Ty myslím měníš ty svoje názory jak ponožky :D...vždyť pořád básníš o N9...a nevím nevím, jestli ta 2 jádra budou stačit na plynulý chod :-/ (ne, jenom provokace :D)...podpora od LG je špatná a xda to jistí -> bohužel to nejistí pro běžné uživatele => LG se bude muset hodně snažit, aby zpět nalákalo zákazníky ;-)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 29.08.12 21:19
Profil Twitter
Expert

Poděkovali mu: 174 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

MONT : Mě se líbí jak N9 tak i L9, ION, Arco S :D

Pokud bude nižší cena tak to bude mít šanci.

čtv 30.08.12 19:12
Profesionál

Poděkovali mu: 8 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Ja mam L9-ku vyše 2týždnou a maximalna spokojnosť.Dizajn je super elegantne hranate delo s velkym 4.7pal displejom ktorý vydno aj na slnku a ma dobre pozorovacie uhly,ikonky a obrazky su velmi pekne jak HDečko.HW a SW ide plynule ešte sa mi ani nezasekol,nezamrzol,ani nič.Hry idu vyborne idu aj naročne hry.baterka je silna 2150mAh ktora vydrži 2/3dni,Fotak/Video je celkom dobre menu fotaka je dalo by sa povedat nadštandartne take nema ani S3,ma 3 možnosti snimania SW tlačidkom,HW tlačidkom(to je tlačidko hlasitosti) a hlasove spust (stači povedaz čiž,whisky,LG,kimči,smajl a odfoti),Pri nahravani videa aj zaostruje + odfoti fotku priebehu nahravania,reprak je taky celkom dobry,hlasny,zadny kryt nevzrga ani nič. Jedine minus je interna pamet 2.33GB čo nieje vela na aplikacie a hry tam bude treba root,a baleni su slabe sluchadka treba dokupit lepšie.Ale LG ide stale hore a hore však najlepšie mobily od LG su L9,4xHD,Optimus G,aj LG Nexus(škoda že ma len internu pamet).Tak kto hovori že LG su oničom tak nema v rukach jeden stýchto spominanych mobilov ;)

LG aj aktualizacie začal robit v roku 2013 by mali byt pre všetkých spominane mobily Android 4.1 :-)

ned 30.12.12 23:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina