My-mobile
Právě je pát 15.12.17 15:13

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Není registrován v síti 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Není registrován v síti
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nevíte, kde by mohl být problém? Telefon jsem asi měsíc bez problému používal. Nyní nemůžu volat, smskovat ani přijímat data. Při volání se mi zobrazuje chybná zpráva není registrován v síti. V jiném telefonu sim karta funguje bez problému. Zkoušel jsem obnovit tovární nastavení, ale bez výsledného efektu. Děkuji za případnou pomoc :-/

pát 31.08.12 11:14
Moderátor

Poděkovali mu: 534 x
Medaile: 2
Member (1) High calibre silver (1)

Příspěvek Re: Není registrován v síti
Zdravím tě,
zkoušel jsi i dát nějakou jinší SIM kartu do tvého porouchaného telefonu? Řekl bych, že bude nějaký špatný kontakt mezi SIM kartou a mobilem a jak píšeš, že v jiném telefonu SIM karta funguje, tak bude vada někde v mobilu. Zkus vyzkoušet jinou SIM kartu, pokud i ta nepůjde používat, tak bych mobil reklamoval.

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pát 31.08.12 11:33
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: Není registrován v síti
Právě v tomto telefonu je micro sim karta, a tu mám jen jednu. Ale je to dobrý nápad, vypůjčím si ji od někoho. Děkuji za radu

pát 31.08.12 11:39
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina