My-mobile
Právě je pon 05.12.16 03:22

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
 Nokia Lumia 820 byla oficiálně představena 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 18 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Nokia Lumia 820 byla oficiálně představena
Obrázek

Po představení Nokie Lumie 920 přišla na řadu i mladší sestra Lumia 820. Jelikož nese název Lumia, tak v telefonu najdeme Windows Phone, nově ve verzi 8. Díky této nové verzi, může Lumia 820 i 920 obsahovat vychytávky, které jsou už dávno na ostatních systémech známy a teď už moc nepoužívány (jen u některých telefonů). Novinkou, která je hodně dobrá je microSD slot. Dalšími vylepšeními systému jsou třeba, nová kancelářská sada Office, Internet Explorer 10 a další.

Obrázek

Nokia Lumia 820
-4,3“ ClearBlack OLED WVGA 800x480
-Super Sensitive touch
-Nokia ClearBlack s módem vysokého jasu a
-vylepšeními pro čtení na přímém slunci
-1650 mAh s podporou pro bezdrátové nabíjení Qi
-1,5GHz Dual Core Snapdragon S4
-8 MPx Auto Focus s optikou Carl Zeiss

Nokia taky nově spolupracuje s firmou Fatboy, která s Nokií vytvořila zábavnou formu pro bezdrátovou nabíječku. Jelikož firma Fatboy vyrábí sedací pytle, tak tahle bezdrátová nabíječka je vytvořena jako polštářek s jejich logem. Ta asi bude za příplatek, protože v balení bude nejspíš jen ta základní bezdrátová od Nokie.

Obrázek

Také Nokia spolupracuje s firmou JBL, která vyrábí precizní audio produkty. Společně většinou budou pracovat na různých dokovacích stanicích.

Obrázek

Nokia také uzavřela kontrakt s leteckou společností Virgin Atlantic, která vybaví svá předsálí na letišti bezdrátovými nabíječky. Což mi přijde jako velmi dobrý nápad, když člověk čeká na letišti, tak si mezitím dobije telefon, bez toho aniž by do něj musel strkat nějaký kabel.

Nokia Lumia 820 se bude prodávat v několika různých variantách, jelikož se zadní kryt dá sundat, tak se budou barvy moct měnit. Barvy, které budou k dostání, jsou červená, šedá, azurová, nachová, bílá a černá.

Na vybraných trzích se bude Nokia Lumia 820 prodávat také v LTE verzi. U nás se ale předpokládá prodej HSPA+ verze. Cena ani datum vydání nejsou prozatím známy.
Tak co na ni říkáte?
Zdroj: Netovinky.com

Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

čtv 06.09.12 18:01
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina