My-mobile
Právě je pon 18.12.17 15:45

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 hledam custom rom Manta MID06 a root GoClever Tab T75 CZ 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek hledam custom rom Manta MID06 a root GoClever Tab T75 CZ
ahoj hledam custom rom Manta MID06 a cesky navod na Root tabletu GoClever Tab T75 v CZ diky predem :)

čtv 06.09.12 21:05
Profesionál

Poděkovali mu: 66 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: hledam custom rom Manta MID06 a root GoClever Tab T75 CZ
Přesně tuhle rom se mi nepodařilo najít, nicméně našel jsem povedený návod pro root tohoto modelu.

originální návod
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

přeložený návod
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

pát 07.09.12 10:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

A co se týče té Manty MID06, jde o polský tablet s dosti špatnou (nebo spíš takřka nulovou) podporou komunity, ale na oficiálních stránkách výrobce (teda spíš na jeho fóru) se dá najít ICS romka, tak můžeš zkusit...doporučuji ale maximální opatrnost, protože návod je v polštině :D (použití translatoru je tedy nutné) - myslím je ale dostupná aplikace pro update, která udělá vše za tebe.

Případně zde je takový stručný videonávod (opět bohužel v polštině) na update (původně pro GoClever Tab A103, ale jde o prakticky totožné tablety ;-)):

Good luck při pokusu o update.

Btw. ty tablety, které jsi jmenoval, jsou poměrně neznámé, a tak nemůžeš čekat nějakou podporu v češtině ;-)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pát 07.09.12 12:01
Profil Twitter
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

profa2 píše:
Přesně tuhle rom se mi nepodařilo najít, nicméně našel jsem povedený návod pro root tohoto modelu.

originální návod

přeložený návod

bohuzel tento blog uz sem navstivil a dost brzo sem se zasekl :D ale dik za snahu ja prave uz nevi mco si pocit :/

//EDIT

Tak diky za ten odkaz na tu romku :) a podle toho videa jsem to uz skousel ale s jinou rom jak je tam psano ten yarvik :) a stim to neslo tak chci zkusit aspon tu MID06 :)...a to ze to je v polstine tak to my nevadi staci mi to video :) je to tam celke mdobre zabrane :)

Naposledy upravil Koblížek dne úte 11.09.12 17:23, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek se necituje

úte 11.09.12 17:12
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina