My-mobile
Právě je pon 05.12.16 03:26

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 iPhone5 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 1 x
Medaile: 2
Member (1) Writer bronze (1)

Příspěvek iPhone5
Zdar, nevíte kdy se začne prodávat v ČR? Furt akorát čtu, že 12.9 se odhalí telefon a jeho parametry v san franciscu..

Ještě bych se chtěl zeptat, jestli telefon půjde koupit přes T-mobile prodejnu, protože mám hodně bodů z paušálu a měl bych tedy slevu.. Jenom doufám, že cena telefonu nepřekročí 20 000 ,-
:?

sob 08.09.12 14:03
Legenda

Poděkovali mu: 2610 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: iPhone5
Nemůžu si odpustit tento spam, ale nepočítej s tím, že ti po tomto tvém výstupu:
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
poradím!!!

Pěkně si počkej :!: ...telefon není ještě ani představený a ty už zase chceš vědět to, co se ještě neví :!: :!: :!:

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 08.09.12 16:15
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Poděkovali mu: 1 x
Medaile: 2
Member (1) Writer bronze (1)

MONT! ty si člověk pro mě zvláštní. Snažíš se pomáhat, ale akorát vždycky všechno po*ereš.
Stalo by se něco, kdyby sis odpustil ten koment a to co se stalo v dřívější době netahal do každého mojeho topicu?

Když nevíš odpověd na žádnou z mých otázek, tak se prosím zdrž komentárů. Aspoň mi teda někdo odpovězte na druhou otázku a to jestli T-mobile odebírá telefony od apple..

sob 08.09.12 17:47
Ex-Tým

Poděkovali mu: 241 x

sylexer: :facepalm:
Umíš číst? Pokud ano, tak se podívej, kolik má MONT! poděkování a že opravdu umí poradit. Je to jeden z nejlepších HELPERů na fóru a ty se pořád do něj navážíš.
Jen si počkej. :wink:
Sorry za OT, ale tohle snad už ani není možné. :lol:

Děkuji za pochopení.

sob 08.09.12 17:53
Profil Twitter
Legenda

Poděkovali mu: 2610 x
Medaile: 12
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

sylexer: můžeš mi vysvětlit, co jsem já pos*al??? A já jsem pro tebe zvláštní člověk? To bych asi spíš měl říkat já, ne? :D...u tvých příspěvků se dokážu vcelku slušně pobavit a zároveň naštvat.
Tady máš výčet tvých témat, ve kterých jsem ti poradil:
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - chtěl jsi BT klávesnici...ochotně jsem ti poradil se vším, s čím jsi potřeboval
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - hledal jsi trackID aplikace...poradil jsem ti
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - ztratil jsi mobil...napsal jsem ti rady
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - chtěl jsi nový mobil - poradil jsem ti
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. - již zmíněno - napsal jsem jaká je situace

Tak, to je vše - a teď mi řekni ty chytráku, kde jsem tě urazil, něco pos*al nebo ti vulgárně nadal, když jsi chtěl pomoct? Já jsem nic nenašel. Všechno sis pos*al ty sám, seš vulgární, 2krát už jsi dostal BAN :!:, ani jednou nepoděkovals žádnému člověku za rady, a když už ti někdo poradil nebo něco hledals, tak jsi pak ani neodpověděl, jestli ti daná věc či aplikace fungovala. Vulgární nejsi jen na mě, ale i obecně na fóru a jinde (a sám to přiznáváš):

sylexer píše:
Ban sem dostal za nadávky :oops:

Jestli mam dinamickou IP tak to nevim :) Ale dělal sem si nějaky test a vyšlo mi tohle:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Internet mam od 02 a přes modem mi vede do kompu

sylexer píše:
Tak to se google s tim androidem moc nesrali.
Aby to nedokázalo otevřít žádný stupidní program z počítače tak to je teda ubohý os.

Několikrát jsi porušil jednoduché pravidlo dávání odkazů do code (a díky trpělivosti moderátorů jsi dostal méně varování než jsi ve skutečnosti měl), za vulgární vyjadřování jsi warn dostal taky. Takže se domnívám, že já jsem nepos*al vůbec nic...to ty sis udělal svoji pověst na fóru a ihned po vypršení banu se ptáš na to samé jako před tím než jsi ho dostal :!:

Takže:
1) Zamysli se nad způsobem svého vyjadřování
2) Neurážej ostatní, kteří ti ochotně chtějí pomoct (a nejedná se jen o mě)
3) Přečti si konečně pravidla tohoto fóra Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
4) Až si koupíš znovu tak drahý telefon, tak si ho hlavně lépe hlídej, abys ho zas neztratil ;-)
5) Nauč se dávat příspěvky do správných sekcí
6) Když už ti někdo poradí, tak by bylo fajn (i kvůli ostatním, co mají třeba podobný problém) odepsat, jestli ti poradil dobře a zda daná aplikace funguje.
7) Souvísí to s bodem 3)...Nauč se používat tlačíko "Poděkovat"

Všem lidem (kromě sylexera), kteří si tohle přečtou, se velice omlouvám za spam, ale nenechám se bezdůvodně urážet :!:

RIC: První spam, který jsem si rád přečetl. ^^

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 08.09.12 19:39
Profil Twitter Facebook
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1116 x
Medaile: 8
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Užívateľovi som udelil mesačný ban, pokiaľ sa neukľudní, predĺžim mu ho.

MONT!: nemal by si takto prudko reagovať na podobných userov, netreba si nad nimi lámať hlavu, je potreba ich iba spracovať a nie reagovať na ich činnosť či pripomienky.

sob 08.09.12 20:02
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina