My-mobile
Právě je pon 11.12.17 07:03

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
 Galaxy mini 4.1 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 69 x
Medaile: 3
Writer silver (1) Reputation bronze (1) Benefical bronze (1)

Příspěvek Galaxy mini 4.1
Ahoj myslíte že by rozjel galaxy mini Android 4.1[JB]?
Vyděl jsem toto video
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

A chci se zeptat zda by se nějak výrazně snížil chod telefonu že by třeba nespustil už to co na androidu 2.3.4 spustí dneska třeb Real Racing 2 dík ^^
Jo a když tak nějaké doporučení co a jak dík ;)

pát 14.09.12 10:20
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Galaxy mini 4.1
Pokud ses díval pořádně, tak sis určitě všiml, že se nejedná o oficiální Jelly Bean, ale o CyanogenMod 10, který na jeho základech staví. Video vypadá vcelku věrohodně, takže je možné, že někde tam ROM bude i ke stáhnutí. Letmo jsem se díval na XDA-developers a nic jsem ohledně CM10 na galaxy mini nenašel. Zatím je to asi jen ve výoji, protože následující věci nefungují -> přehrávání videa, foťák, zpomalený prohlížeč, nefungují Gapps, youtube, bluetooth a facebook nejde na 100%.
Takže zatím bych s tím moc neexperimentoval.

Můžeš ale třeba zkusit custom romku postavenou na ICS:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Nebo se podívej zde:

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pát 14.09.12 11:17
Profil Twitter
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Uprimne, na slabsich androidech je lepsi neprechazet dal jak na android 2.3.7 (sam pouzivam MiniCM7 Romku bezici na kernelu 2.3.7).

Zkousel jsem ICS a mam dokonce moznost zkusit i JB, ale ani do jednoho se mi nechce. ICS jsem uz zkousel, kdyz vysla prvni verze, a kdyz pominu problemy se stabilitou a podobne nevychytane bugy, tak jsem byl hodne zklamany.

Design OK. Funkcnost OK, ale ta rychlost me hodne zamrzela a telefon byl doslova zabrzdeny.
Romky na bazi 2.3.7 jedou ale dost plynule, jsou odladene (minimum chyb) a nase "slabsi stroje" dost urychly a zlepsi. (oproti zakladnimu oficialnimu 2.1, ze ktereho jsem prechazel, dost znatelna zmena...)

pát 14.09.12 12:45
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

aha tak dík no :-/
na videu to vypadalo celkem plynule.

pát 14.09.12 14:16
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Tak samozrejme, ze ti nikdo nebrani to zkusit, MONT! ti poslal dobre odkazy, kde najdes vse potrebne vcetne navodu jak na to.

A jen mimochodem, plynulost je odvozena i od poctu nainstalovanych aplikaci, zkratek v launcheru atd. A na videu ma ciste zaklad (bez niceho doinstalovaneho).
A jelikoz jsem rejpal, tak pokud jses trosku na hudbu, tak te mozna Appolo prehravac dost zklame - ac je hezky, a ma velmi inteligentni hledani skladeb, razeni atd, tak ovladace k nemu to cely nici - spatny zvukovy vystup, ktery se da poslouchat tak na 60 - 70% hlasitosti, pak uz je to chraplak... (mozna to uz odladili, ale co jsem to zkousel na ICS, tak hnuscernejfialovej a trhalo mi to usi)

pát 14.09.12 14:29
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

jasně v pohodě ale už se mi do toho ani nechce ^^ radši si udělám vlastni apk který bdue kopírovat ICS a JB :D

ned 16.09.12 10:02
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Vlastní APK? Spíš vlastní ROM ne? A pokud s tím nemáš zkušenosti a nerozumíš vývoji, tak se do toho ani nepouštěj. Radši si stáhni Holo Launcher, který napodobuje prostředí ICS a JB...usnadníš si tak práci, i starosti ;-)

Vše k Holo Launcheru najdeš zde:
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 16.09.12 10:23
Profil Twitter
Pokročilý

Né opravdu vlastní APK kde napodobím android 4 :D už naní pracuju vlastní rom fakt ne :D
a ten holo launcher je na nic .... nic neumí a jen žere ram :(

úte 18.09.12 20:19
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina