My-mobile
Právě je stř 13.12.17 16:00

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Legendary Heroes 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Legendary Heroes
Potřeboval bych poradit, když spustím task killera tak se mi pořád zapíná hra a nevím proč...můžete někdo poradit, jak zabránit neustálému zapínání?

//EDIT

a ještě jedna věc, přesunul jsem hry přes správce aplikací na SD kartu ale neuvolnila se mi žádná interní pamět...může někdo pomoct?

Naposledy upravil peta44 dne pon 17.09.12 18:28, celkově upraveno 1
Špatná sekce... varování

pon 17.09.12 18:11
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Legendary Heroes
Blba sekce pane - PORADNA!

Co pouzivas za task killera?
Vypinas vubec tu hru? Nektere jen padnou do pozadi pro pristi rychlejsi spusteni...
A jen tak nahodou v tom task killeru - nemas tam nastaveny automaticky spousteni pri bootovani? xD (coz mi prijde asi jako blbost, jelikoz je k tomu nutny ROOT a root prava, a vzhledem k tomu, ze mas problem i s pochopenim presouvani dat z tel. do pametovky...)

----

Neco malo se ti z pameti uvolnilo, ale ne vsechny hry jdou do posledniho kB presunout na kartu, a i kdyz jdou, tak ti dost zbyva v pameti tel.
Mam hru, ktera ma 30MB a po presunuti v pameti tel zustalo jen 400kB, mam ale i takovou, ktera ma 10MB a po presunuti z tech 10ti zustalo 9,7MB...
Navic pamet se aktualizuje az po nejake chvilce nebo po opetovnem spusteni spravce aplikaci

pon 17.09.12 18:17
Profil Twitter Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: Legendary Heroes
Nemam problem s presouvanim, akorat po presunuti mi z 300 mb zustalo v telefonu asi 298. Tak se trochu divim...

[ Post made via Android ] Obrázek

pon 17.09.12 18:34
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina