My-mobile
Právě je pon 11.12.17 14:31

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
 Hry na Huawei ascend G300 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Hry na Huawei ascend G300
Dobry den,
objednal jsem si mobil vyse uvedeny a tak hledam nejake dobre hry. Tak doufam ,ze mi nejake doporucite/poradite.
Omlouva se za chyby, pisu to na mobilu ve vlaku...

[ Post made via Android ] Obrázek

pát 21.09.12 17:41
Ex-Tým

Poděkovali mu: 241 x

Příspěvek Re: Hry na Huawei ascend G300
Zdravím. Tady ti nějaké hry doporučím a přidám i video, abys viděl, jak na mobilu fungují. ;)

Modern Combat 3: Fallen Nation

Jak vidíš, tak hra jede velice pěkně. Určitě zkus, pokud máš rád střílečky. ;)

N.O.V.A. 2

Hra opět jede velice pěkně. Jedná se o sci-fi střílečku.

Tady máš více her. Jsou tam i napsané názvy. :-)

Asphalt 6: Adrenaline

Pak tady máme auta. Konkrétně se jedná o Asphalt 6: Adrenaline. Pokud jsi fanoušek závodních her, tak je to jasná volba. :-)
Pak je ještě dobrá hra Real Racing 2 (nachází se na videu, kde je více her). Tuhle hru jsem hrál na mobilu iPhone 4 a docela se mi líbila (a to auta nějak extra nemusím :-D ).

MASS EFFECT™ INFILTRATOR

Pokud jsi hrál někdy hru MASS EFFECT na PC nebo na jiné herní konzoli a bavila tě, tak tohle je jasná volba. Skvělé vesmírné RPG na mobil. :-)

Assassin's Creed™ - Altair's Chronicles

Tady máme hru Assassin's Creed™ - Altair's Chronicles. Zase jsi ji mohl vidět na PC nebo na nějaké herní konzoli. Hru jsem zkoušel na svém mobilu, ale nebylo to moc hratelné. Ale ty ji určitě vyzkoušej, protože se jedná o super hru. ;)

Angry Birds

Na tomhle videu můžeš vidět hru Angry Birds (přesněji Angry Birds Space). Je to skvělá hra, prostě klasika. Kdo by neměl rád Angry Birds? :-)

A teď hry, které jsem na youtube nenašel /na tvém mobilu). Já bych ti doporučil hry:

Polda 2 (pokud máš rád adventury).
Je to klasika ještě z PC. Já jsem u série Polda proseděl dlouhé hodiny a vůbec toho nelituji. Polda 2 je dostupný na Android už nějaký pátek.

Prince of Persia Classic

Opět klasika ještě ze systému MS DOS.

Spiderman Total Mayhem
Mockrát jsem tuto hru zkoušel, ale na svém mobilu jsem ji nikdy nerozchodil. Je to mlátička.

Gangstar Rio: City of Saints

Je to hra podobná GTA 3 (nachází se ve videu, kde je více her).

Contract Killer
Je to hra, kde hraješ za nájemného vraha (snipera). Pokud tě baví odstřelování, tak určitě vyzkoušej.

To je asi vše, na co jsem si vzpomněl. Většinu her najdeš přímo tady na fóru (myslím, že zde najdeš dokonce všechny). Tak vyzkoušej a pařbě zdar! :wink:

Děkuji za pochopení.

stř 03.10.12 16:48
Profil Twitter
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina