My-mobile
Právě je pát 15.12.17 01:50

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 trvalé vynutí procesů 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Příspěvek trvalé vynutí procesů
zdravim lidičky, schanim program který mi trvale vypne aplikace na pozadi.Nebaví mne je furt vypínat v nastavení.Budu vděčný za pomoc :-)

[ Post made via Android ] Obrázek

stř 26.09.12 07:04
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: trvalé vynutí procesů
Potrebny ROOT
a pak nejaky sikovny program typu Taskmanager / taskkiller / startup manager - moznost i automatickeho "killeni"

Funguje to pak takovym zpusobem, ze povolis danemu manageru root prava a nastavis si v nem aplikace, ktere nechces, aby ti po startu nabihali. Zaroven muzes nastavit nejaky casovy interval, ve kterem taskmanager bude automaticky ukoncovat tebou zvolene aplikace (muzes si vytvorit "blacklist" nebo "whitelist" - jak u ktereho programu).

Ja osobne pouzivam ES Task Manager (s rootem samozrejme) a v nem mam startup manager. Rozhodne nedopoducuju zakazovat nacteni systemovych aplikaci, jelikoz ti to pak muze hazet chyby (nespojis se s netem, nevidis hudbu atd.). Aplikace, ktere jsem nepotreboval a neustale se mi spousteli, jsem jednoduse dal do zakazanych a fakt se nespousteji.

Jelikoz ale potrebuju co nejdelsi vydrz baterie, tak nepouzivam moznost automatickeho ukonceni. Mohl bych si ale v ESu nastavit killnuti vsech aplikaci (krom seznamu povolenych) po zamceni klavesnice, ale i to docela zere (dle meho odemykani a zamykani xD)

------------
Jinak te asi moc nepotesim, ale i tak je budes muset jednou za cas proste killnout sam (pres manager staci jeden klik), protoze se dost z nich treba pri zapnuti/vypnuti internetoveho pripojeni opet nastartuje.

stř 26.09.12 07:29
Profil Twitter Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Příspěvek Re: trvalé vynutí procesů
díky moc Penthaler-e.teď už jen udělat root a pohoda:-):-)

[ Post made via Android ] Obrázek

Naposledy upravil MONT! dne stř 26.09.12 19:59, celkově upraveno 1
Používáme co? No přece tlačítko "Poděkovat" ;-)

stř 26.09.12 19:57
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina