My-mobile
Právě je pon 11.12.17 12:27

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Htc one x 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Htc one x
Zdravim mám htc one x a chtěl jsem nainstalovat tenis hru do telefonu.Hru nainstaluji ale kam mám zkopirovat
Copy 'obb' folder to '/sdcard/Android/' (/sdcard/Android/obb) když to tam nemohu najít nebo musím android obb vytvořit.Díky za info,

stř 03.10.12 19:11
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Htc one x
Pokud "obb" složku nemáš, je nutné ji vytvořit ;)...sdcard/Android/obb a sem dej stáhnutá data

Btw.
1) pokud stahuješ odtud z fóra, u hry je vždy napsáno, kam přesně data patří
2) Příště uveď o jakou hru se přesně jedná
3) Pokud píšeš do poradny, měl bys mít vyplněnou kolonku mobil, do které patří značka a typ telefonu (tedy HTC One X) ;)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 03.10.12 19:44
Profil Twitter
Nováček

Jedná se o tenis chalenge a i když jsem kopíroval do vytvořené složky tak nejde a při spuštění hry skočí do modu stahování asi těch dat ale nestahuje nic.

čtv 04.10.12 17:26
Moderátor

Poděkovali mu: 534 x
Medaile: 2
Member (1) High calibre silver (1)

Většina cracklejch her je nastavena tak, aby data z internetu nestahovala, protože se pak pozná, zda-li je apk craklá, nebo oficiálně koupená. Je to od doby, co GP může obsahovat dodatečná data ke hrám. Tudíž pořádně nastuduj návod instalace.
Nejčastěj to bývá tak, že nainstaluješ apk (nespustíš), poté zkopíruješ data do určené složky ( sdcard/Android/obb/ dále je název složky a v ní obsažen soubor název.obb) a pak jednoduše hru spustíš ..

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

čtv 04.10.12 17:31
Nováček

zkopíruješ data do určené složky ( sdcard/Android/obb/ dále je název složky a v ní obsažen soubor název.obb) a pak jednoduše hru spustíš...kde je název složky se souborem moc jsem nerozuměl jak je to myšleno.Data jsem skopíroval do sdcard/Android/obb. A co dál.Na foru jsem hledal ale nic konkrétního nenašel.Tak moc děkuji za radu.

/EDIT: Kde najdu ten návod instalace. Díky

Naposledy upravil MONT! dne pát 05.10.12 15:38, celkově upraveno 1
Používej tlačítko upravit, pokud na tvůj příspěvek ještě nikdo neodpověděl ;)

čtv 04.10.12 17:40
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina