My-mobile
Právě je sob 16.12.17 19:49

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Htc one x 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Htc one x
Zdravím chtěl bych se zeptat jestli je nějaky program na propojení přes wifi s televizí. V nokii jsem měl telexnetworks něco.Velice děkuji za rady.

ned 07.10.12 16:01
Moderátor

Poděkovali mu: 534 x
Medaile: 2
Member (1) High calibre silver (1)

Příspěvek Re: Htc one x
Tak tohle je dost široký pojem.
1.) Záleží, zda tvoje televize podporuje zobrazování ze zařízení přes WiFi (je také možnost přes HDMI kabel).
2.) a) Pokud televizi máš, tak ji buď připoj na síť, a poté se připoj na stejnou sít s mobilem.
b) Některé televize mají v sobě už osazenou WiFi, jakože si přímo WiFi síť vytvářejí.
3.) Nevím, jak je to na One X, ale na mém Sensationu jdu do třeba do Nastavení -> Více -> Media Link HD -> Vyberu zařízení na promítání (televizi) a už jsi jednoduše pouštím videa, filmy nebo jednoduše se mi přehrávají obrázky.

Prozatím ale netuším, jak je to třeba s hrami, abych se na ně mohl na televizi dívat..

Čtěte Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. a před vytvořením příspěvku použijte možnost Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

ned 07.10.12 17:36
Nováček

Já jsem se připojoval přes satelit a přes wifi,telka má pouze usb foto,hudba.Ale jak jsem psal nokia se připojila přes receiver a videa i fotky jsem prohlédl v tv.

ned 07.10.12 17:43
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Zatím jsem se s touto funkcí u Androidových telefonů nesetkal...ale samozřejmě je možné, že něco takového existuje. Jediné, o čem vím, je možnost přenášet obraz z telefonu přes wi-fi do televize (která musí být na stejné wi-fi síti) pomocí funkce DLNA, ale to u tebe podle popisu TV nepůjde. Nic mě bohužel nenapadá, ale zkusím trochu pohledat ještě.

Jen abych si to ujasnil, tak máš satelit zapojený do TV...a ten satelit má wi-fi...a Nokii jsi předtím propojil s tím satelitem?

Btw. pokud má ale TV usb port, tak by neměl být problém připojit telefon přes usb kabel jako mass storage a v TV si bude moci procházet obsah telefonu ;)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 07.10.12 18:05
Profil Twitter
Nováček

Přes kabel to jde. To jsem zkoušel sice ne do telky ale přes sat.

ned 07.10.12 18:09
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Pokud funguje připojení přes kabel, tak bych to řešil pomocí něj, protože propojit Android telefon se satelitem přes wi-fi...hmm...to není jen tak :D

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 07.10.12 18:14
Profil Twitter
Nováček

Ještě se prodává nějaké zařízení které to umí

ned 07.10.12 18:18
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina