My-mobile
Právě je pon 11.12.17 16:15

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 GTA3 pro Prestigio 5080B 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek GTA3 pro Prestigio 5080B
Čau, chtěl jsem se zeptat jaká z verzí mi pojede na tabletu Prestigio 5080B, nebo sem někdo hoďte link na nějakou verzi která by mi tu jela bez sekání. Předem děkuji.

Naposledy upravil MONT! dne pát 12.10.12 09:42, celkově upraveno 2
Přesunuto do správné sekce - příště piš do sekce Hledám

čtv 11.10.12 19:41
Profil Skype
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: GTA III
Prestigio 5080B bohužel na uplně hladké plynulé hraní GTAIII ideální nebude - má 1jádrový procesor Rockchip 1GHz s grafikou Vivante GC800...ačkoliv to zní jakkoliv exoticky a výkonně, opak je spíš pravdou a GC800 není zrovna dobrá grafika. Nicméně můžeš se podívat tady na video, kde to někdo hraje na tabletu a v popisu videa najdeš link - není to sice hladké jak máslo, ale hratelné to bude dostatečně si myslím :)
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Případně můžeš zkusit stáhnout tady z fóra verzi 1.3 - konkrétně odtud:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Stáhni verzi 1.3 a data si dostahuj přes wi-fi

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pát 12.10.12 09:38
Profil Twitter
Nováček

Příspěvek Re: GTA3 pro Prestigio 5080B
Děkuji za odpověď ale jak začnu stahovat data napíše to ,,Data download authorization error. Is the time on your device set correctly." Dělá mi to jenom u téhle hry. Potřeboval bych poradit co přesně mám nastavit jestli jsem to dobře pochopil aby mi to povolilo stahovat jsem úplný zažátečník androidů. Děkuji moc.

sob 13.10.12 13:30
Profil Skype
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Zde přímo odpověď z fóra Rockstar:
Citace:
Question: Every time I try to play Grand Theft Auto III: 10 Year Anniversary Edition, it says "Data download authorization error. Is the time on your device set correctly?" The time is set correctly -- what can I do?

Answer: If you are receiving this error message, please try the following:

Ensure your time is set correctly
Try setting your device to a different time zone (for example, Eastern Standard time -- US)
Try setting your time preference to "Automatic Time Set"
Update your Android OS and phone firmware to the latest versions
Update your Market applicaiton
Make some space on your device by clearing unneeded data
Make sure your device is not rooted and you are not using a custom ROM
Uninstall the application and then re-download it from the Android Market
We are still looking into the root cause of this error message, but the above steps have fixed the problem in many cases. If the above steps do not resolve the issue, log in to the Suppport Site and click Subscribe at the top of this page to be notified automatically by email as soon as we have further information about fixes and workarounds.

Postupně vyzkoušej ty rady a uvidíš, jestli to půjde nebo ne ;)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 13.10.12 14:10
Profil Twitter
Nováček

To snad není ani možné díky moc, nastavil jsem automatický čas a stahování jede jenom vůbec nechápu souvisloti :D akorát mám ted o hodinu posunutý čas dozadu ale jinak funguje. Teda ještě nevím jestli pojede hra potom napíšu.

//EDIT

Hra jede nicméně neuvěřitelně se seká to oproti GTA 3 na mém galaxy ace ani nejde srovnávat nevíte čím to může být ? Jelikož má tablet lepší HW než můj ACE tak bych soudil že by měl jet ještě lépe a nestalo se tak. Jediné co mohu zkusit nainstalovat hru od toho chlapíka z youtube.

sob 13.10.12 14:23
Profil Skype
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina