My-mobile
Právě je úte 06.12.16 15:02

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 plná vnitřní pamět 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Příspěvek plná vnitřní pamět
Mám SE neo a mám problém s vnitřní pamětí.Telefon jsem si rootnul abych se zbavil některých předinstalovaných nesmyslů a ulevil tak paměti,ale časem paměti pořád ubývalo,různými aktualizacemi a ani nevím pořádně čím.Všechny aplikace co se dají přesunout na sd už má přesunuté a v telefonu mi zbývá nějakých 23 mb paměti což je hodně málo ale už nejsem schopen někde ubrat.Nevím co dělat,a vrcholem bylo že pomocí nějaké aplikace se mi podařilo aplikaci facebook převést na uživatelskou a potom přesunout na sd kartu ale po restartu se pámět nezmenšila a co víc facebook už v telefonu nebyl.Poradte jak vyčistit vnitřní pamět telefonu,nebo jaké máte s tím zkušenosti.

ned 14.10.12 08:01
Helper

Poděkovali mu: 1061 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: plná vnitřní pamět
Stahni si SD MAID a nech tel projet (kontrola mrtvolek, dat k aplikacim, cache atd)
Kazda z funkci ti muze najit x mega, ktera ti zabiraji misto v tel.

Pak bych se podival na mnozstvi a uzitecnost aplikaci, co mas nainstalovane. Je jedno jestli jsou v pameti tel nebo na karte, tak ci tak budou vzdy na obou mistech (vysvetlim)

Dulezita data aplikaci se ukladaji v pameti tel a i pri presunu aplikace na kartu tam v tel zustanou, ale uz to neni tolik, kolik zabirala apka predtim.

priklad: aplikace ma 20MB vcetne dat a systemovych souboru, po presunu na kartu ti uz muze zabirat v tel jen 1MB a zbytek je na pametovce, ale muze taky presunout jen neco a pak ti zabere v tel napr. 15MB (z puvodnich 20ti).

Ted u toho facebooku jedina rada je - zbytek zkus odinstalovat pres spravce a nepresouvej, jelikoz pak zlobi, to same treba market (ten ani nejde poradne presunout).

Takze pokud tam mas neco nepotrebneho tak, to odinstaluj pres spravce aplikaci (nejprve smaz data, pak odinstaluj).

Krajni moznost je format karty a telefonu...

ned 14.10.12 09:11
Profil Twitter Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Sd maid používám ale ani ten uz mi neumí nic najít.Právě že v telefonu mám vesměs vše co potřebuju a nic dalšího se mi odiinstalovávat nechce.Taky mně napadlo celý telefon přeinstalovat nebo přejít na ics,ale moc se mi nechce.I tak díky za radu.Ten facebook bych chtěl odiinstalovavat pořádně ale nenašel jsem po něm vůbec nic,akorát pořád zabírá to místo.

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 14.10.12 09:25
Expert

Poděkovali mu: 67 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Přejít na ICS by ti možná i pomohlo, já sám měl problém s interní pamětí dokud jsem neaktualizoval, celkem dost se mi tam uvolnilo a byl jsem jenom rád. Každopádně každý den přes Elixir 2 mažu cache a po jednom dni se mi uvolňuje až 50 Mb, možná bys to moh vyzkoušet, jinak asi už nevim, penthaler řekl to nejdůležitější :)

ned 14.10.12 09:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina