My-mobile
Právě je pon 11.12.17 17:54

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Pamět. 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 1 x
Medaile: 2
Member (1) Writer bronze (1)

Příspěvek Pamět.
co mám dělat ,když mi jdou hry spustit jen pokud mám data v telefonu ,ale ne na SD kartě ? V mobilu mám jen 5GB a navíc tam mám nějakej 3GB clockwork mod což nevím co a k čemu to je... :D Nevíte někdo co stím udělat ,aby šly i ty hry jejichž data mám na SD kartě ? :) Předem děkuji.

úte 16.10.12 14:32
Pokročilý

Poděkovali mu: 0 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Příspěvek Re: Pamět.
JEstli máš clockwork mod, nemáš i jinou ROM? potom by to bylo tím, že je z Činy a nefunguje :) Kdyžtak tkus přehrát firmware (ROM) zpátky a odstraň CWM, pak by to snad fungovalo.

:facepalm: .Moje životní motto.
NIC není můj upload...pokud není napsáno jinak.

pát 19.10.12 06:42
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Problem je v tom, ze pokud ANDROID TELEFON ma nejakou vnitrni pamet (vetsinou to je rozdelene na pamet telefonu pro system atd. a pak jeste "jako pametovku") a ty pak do nej nacpes dalsi pametovou kartu, tak je samozrejmost, ze DATA SE BUDOU UKLADAT NA TU VNITRNI a NE NA EXTERNI (vlozenou).

Rozhodne vsechno zalohuj na pametovku, pristroj zformatuj, a jdi na vsechno odznova -> nepocitej ale, ze se ti data budou ukladat tam kam chces (jdou na interni pametovku)

BTW. pristroj asi nebude novy, ze? mas ho od jineho majitele. Kdyz tam mas CLOCKWORKMOD tak urcite nekde najdes i SUPERUSER v menu telefonu, a pokud ano, tak by se s trochou prace dalo nejak nastavit, aby se ti ta data ukladala na pametovku a slo to jak ma...

pát 19.10.12 07:20
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Práce.. No super :D Tyvoel zlatej SE Neo... Do LG už nikdy nejdu. Jede to skvěle ,ale těch chyb co to má... Tak mi je pametovka nanic no :D

pát 19.10.12 09:52
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Nerekl jsem, ze ti je na nic. To same delaji i drazsi pristroje, co maji vnitrni pamet rozdelenou na pamet tel. + " vestavenou pametovku" a k tomu si dokoupis jeste jednu pametovku.

V pripade root jde upravit nejaky soubor, ktery ti dovoli ukladani dat ke hram na pametovou kartu. Uz jsem to tady hodnekrat cetl a myslim, ze MONT! by ti poradil lepe.

Takze checkni jestli mas v menu nekde SUPERUSER (takovou divnou android ikonku), tim bys mel pul prace za sebou xD

pát 19.10.12 10:00
Profil Twitter Facebook
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

No nejsem si jist, jestli jsem v tomto zkušenější penthalere :D...ale pokusím se to vysvětlit. Tento problém je typický snad pro všechny telefony, které mají větší interní paměť (např. LG O2X, SGSII, ale i SGSIII a mnoho mnoho dalších) - jde o to, že telefony sice mají třeba 8GB nebo 16GB interní paměť, ale mají ještě možnost rozšíření o paměťové karty. A v tom je ten zakopaný pes...jak ti již penthaler vysvětlil, ta 8GB (nebo více) paměť je rozdělena (většinou) na 1GB pevné interní paměti telefonu, do které se instalují aplikace (jen APK soubory) a zbytek (tedy asi 7GB) je určen pro ukládání SD data ke hrám a aplikacím - pozor, tato paměť je hrami považována za externí. A tady nastává ten problém - nevím proč, ale systém a ani vývojáři asi moc nemysleli, takže prostě hry a aplikace v základním systému poznají jen 1GB interní paměť a 7GB "externí" paměť (ale jedná se stále o zbytek vnitřní paměti telefonu), nehledají (a ani to neumí) další externí paměť v podobě paměťové karty.
Tento problém se dá vcelku snadno vyřešit rootem (který už podle informací máš) a šikovnou aplikací App2SD (případně Link2SD), která aplikace v podstatě naučí používat i paměťovou kartu strčenou do telefonu ;)...v Play Store jsou myslím obě zdarma ;)...každopádně doporučuji najít si k těmto aplikacím návod, protože jejich použití nemusí být uplně snadné a je potřeba na kartě vytvořit oddíly pokud se nepletu. Osobně doporučuji používat SD kartu pro fotky, videa, mp3 a filmy a vnitřní paměť na data ke hrám...problém je, když se vnitřní paměť zaplní :D...snad jsem tímto obsáhlým článkem trochu pomohl :D

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pát 19.10.12 11:32
Profil Twitter
Pokročilý

Jojo vcelku pomohl. Ale ROOT nemám asi. Nechci si ten mobil zničit. Má ho krátce.Sice za 2000kč ,ale vypadá jak novej. Problem je ,že moje LG P990 nemá offi podporu ICSka.A ten servisák mi ho tam dal.. takže to nechci rozdrbat uplne :D

ned 21.10.12 09:17
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina