My-mobile
Právě je pon 11.12.17 19:54

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Dialkové pozeranie filmov 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 110 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Dialkové pozeranie filmov
Čaute mám takú otázku, je nejako vôbec možné aby som pozeral film v telefóne bez toho aby som ho mal v ňom ? myslím to takto doma mám wifinu a kábel s routru mi ide do PC a mobil mám na wifine a aby som zbytočne nemusel nič kopírovať a uvolňovať miesto v mobile tak by som si nejako otvoril PC v mobile a pozeral daný film v mobile, samozrejme pri zapatom PC. Neviem či ma chápete ale proste chcel by som vedieť či sa dá bezdrátovo nejako pozreť film s PC v mobile :) dík za odp.

P.S.: Viem že je nejaká apka čo dokáže cez internet ovládať PC nech ste kdekoľvek alebo že sa kopírujú súbory prostredníctvom tej istej wifi siete ale nie som si istý či by šlo aj to čo chcem ;)

úte 16.10.12 16:35
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Dialkové pozeranie filmov
Aplikace na vzdálené ovládání plochy by sice fungovaly, ale film by ti hrál v počítači a ty bys ho na dálku sledoval jako kdyby na monitoru, což je dost nepraktické, protože aplikace v telefonu nemá šanci stíhat tolik framů za sekundu a měl bys z toho spíš zpomalený film :D

Každopádně ta možnost tady je, a to pomocí DLNA, stačí dostahovat jen aplikaci, která to rozchodí...osobně jsem to ještě nikdy nezkoušel, ale určitě to jde i na Xperii U...umí to například aplikace přímo od Sony s názvem Media Remote:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Dále by to měl umět i Windows Media Player od verze 12 pomocí streamování, ale bývají s tím prej problémy. Také jsou na to ještě další aplikace:

iMediaShare:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Androstream:

Nejlepší ohlasy jsou myslím na ten Androstream...ale já jsem to ještě nikdy nezkoušel, takže ti nedokážu říct :)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 16.10.12 18:03
Profil Twitter
Expert

A ešte sa chcem opýtať že keĎ to mám takto cez wifi že to pozerám či to žerie internet, teda dáta s internetom, lebo mám obmedzený xD dík ;)

úte 16.10.12 20:27
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Nevím, přesně jak to myslíš, ale mobilní data z telefonu by ti to žrat nemělo (můžeš případně zakázat pro jistotu) a pokud máš FUP i na normálním internetu doma, tak to ti nepovím, jestli to žere nebo ne...ale teoreticky by nemuselo...ale to si raději zkus pohledat, sám nevím.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 16.10.12 20:31
Profil Twitter
Expert

Hmm zaujímavé ale nejde mi ani jedno, nechce mi nájsť ten môj PC v scane, možno to bude tým že je pripojený káblom či ? a to od sony tá apku funguje len medzi zariadeniami od sony :)

//EDIT

Opravujem sa s tým iMediaShare to funguje skvelo :) velký DÍK MONTE :) :love: :love: :love:

úte 16.10.12 20:33
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina