My-mobile
Právě je čtv 14.12.17 14:19

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 LG - kryt 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 1 x
Medaile: 2
Member (1) Writer bronze (1)

Příspěvek LG - kryt
Nevíte prosím někdo kde by se dal koupit zadní kryt na LG P990 2x ? Koupil jsem si baterii 2600mAh. Stála mě jen 20kč a je nová. Ale zadní kryt byl an LG P920 3D, Dá se někde koupit samostatne ?

úte 23.10.12 15:30
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: LG - kryt
Tak teď jsem se v tom ztratil :-D ...koupil sis baterii a k ní byl kryt pro LG Optimus 3D? To je nějaké divné, ne? To asi nebude baterie určená přímo pro tvůj telefon. Jinak pokud už teda ta baterie pasuje do tvého telefonu, tak proč chceš kryt? Použij ten, co na telefonu byl a je to. Nebo je ta nová baterka tlustší? Pokud ano, tak tě ani nový kryt nespasí :-/

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 23.10.12 17:36
Profil Twitter
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

At zijou vyhodne koupe xD

Nevim jak to funguje u podobnych pristroju (jestli maji "vestavenou" baterii, nebo diky tvaru a siri jinak tvarovany kryt dle baterie), ale rozhodne te koupe za 20Kc nemusi mrzet a rovnou ji vyhod nebo prodej dal ;)

Vyrobci nechystaji pouzivat stejne baterie v ruznych typech vlastnich pristroju. Je to kvuli narokum jednotliveho pristroje, nutne kapacite, jeho rozmerech atd.

Kde jsou ty doby, kdy treba Nokia cpala do 90% vsech svych pristroju jednu a tu samou baterii i se stejnou kapacitou (at uz to byl symbian nebo hlupkia) --- a pak je kvuli explozim a prehrivanim stahovala a vymenovala xD

btw. shanim baterii do me x10mini, nemuze mi nekdo rict, kde ji sehnat? Podminkou je komplet pristroj bez zadniho krytu - ty mam dva... a baterii vestavenou natvrdo xD xD (treba bych z meho x10mini krytu dal i nejaky lepsi pristroj )

úte 23.10.12 18:32
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Je to baterie pro všechny typy LG. Ale kryt je na LG 3D nějaký.. A jelikož je to 2600 baterka tak je i tlustší. No a na to starej kryt nepasuje :) Mám to jen na filmy když někam cestuju ,nebo tak. Za ty prachy... Původní cena byla 420kč ,ale já našel chybu na té stránce a ve faktuře jsme měl 20kč :D :D Proto sháním jen ten kryt. A jinak ta baterie by mi mohla něco udělat z mobilem ? Zatím jde dobře. 3.7V a Li-ionka. Jen 2600mAh no. Snad to vydrží díl :D

úte 23.10.12 19:43
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Baterie ti nic s mobilem neudela, ma jen vyssi kapacitu, coz je u androidu i vitana zalezitost. Bude asi hodne blby ti radit, at se opet mrknes na tu stranku, kdes ji kupoval a zjistit, jestli na podobnou nemaji i kryt na tvuj mobil? ;)

Jinak izolacka (pruhledna lepici paska) jisti uplne vse - je to sice nevzhledny, ale pomuze u cehokoli ;)

úte 23.10.12 19:54
Profil Twitter Facebook
Pokročilý

Já do školy a tak si nechám tu 1500. má sexy kryt s nápisem google :D Ale když budu někam cestovat tak hold tam prdnu na těch pár hodin tu velkou a obmotám izolačkou trochu :D A na ty strányk už nepolezu. Ty chyby už opravili :D takže už nic za 20kč :-/ :( :D

úte 23.10.12 19:58
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina