My-mobile
Právě je pon 22.10.18 06:46

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Problém s Holo Launcherem 
Autor Zpráva

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Problém s Holo Launcherem
Mam dotaz. Nainstalovala jsem si Louncher do mobilu. Ale vubec se mi nelibi, tak jsem jejchtěla odinstalovat. Odinstalovaloměto jen aktualizace, ale Louncher tam zustal.Udělala jsem teda restart továrního nastavení a těšila se na svuj, ač anglicky Android. Ménemilé překvapení..Android nikde!!!!!! Řekla jsem si budiž teda...
ALE! Nejde mi přetáhnout žádná aplikace na SD kartu,pouze SKYP.Facebook a jine aplikace, ktere jsou podporovane na přesun NEFUNGUJI! HTC Explorer nemá zrovna moc paměti, tudíž mám užzahlceno! Nemohla jsemaniudělatposlední aktualizaci Louncheru,aniž bych něco nesmazala.Přitom tammám pořád ještě nějaké to místo a po aktualizaci se stejně nezměnilo.

Stejně tak mě štve, že pokud chci odpovědět na hovor (respektive nevidím, KDO mi volá, dokud Louncher neodemknu) nebo vypnout budík, musim nejprv Louncher odblokovat a pak teprv šaškovat. U Androidu to šlo ihned. POMOOOOOC

Naposledy upravil MONT! dne úte 23.10.12 20:29, celkově upraveno 1
Přesunuto do správné sekce

úte 23.10.12 20:20
Expert

Poděkovali mu: 34 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Re: Problém s Holo Launcherem
Můžeš prosím vysvětlit, co přesně máš na mysli tím, že zmizel Android? To si opravdu nedovedu představit.

Dneska si každej trouba koupí tričko a jedničkama a nulama, stáhne si pár ajťáckých her a hned si o sobě myslí, že je těžkej geek...

Obrázek

stř 24.10.12 10:07
Profil Skype Facebook Zobrazit autorovy stránky
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Problém s Holo Launcherem
Jestli jsi odinstaloval aktualizace hololauncheru, tak launcher tam porad je - nebo aspon byl.

Vestinou, pokud se chces zbavit doinstalovaneho launcheru, tak si NEJDRIV musis nastavit launcher defaultni, pak restart telefonu a odinstalace...

Je fakt, ze treba u nekterych launcheru funguje par veci, ktere ti u originalu nefunguji (treba prave ten presun systemovych aplikaci jako je FB)

u FB NELZE V ZAKLADU PRESUNOUT!

Nechci byt nejak hruby, ale svou vlastni blbosti sis ho rozhodila ->
- zalohuj kartu
- zalohuj kontakty
- zalohuj aplikace
- zformatuj kartu
- prehraj FW (nebo tovarni nastaveni, nebo nova aktualizace systemu)

A UZ SE V TOM RADSI NEHRAB, NEBO SI PORID JEDNODUCHY TELEFON!

stř 24.10.12 10:46
Profil Twitter
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina