My-mobile
Právě je pon 18.12.17 11:59

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 
 co si kupit?? 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek co si kupit??
Zdravim..potrebujem poradit..konci mi pausal a chcem si predlzit..v ponuke ktorej by som si chvel vybrat bud samsung galaxy s 2, sony xperia T alebo lg optimus 4x HD, co si mam podla Vas vybrat???momentalne mam galaxy s3 ale ked uz je moznost predlzit tak vyberiem nejaky schopny mobil..a rozhodujem sa medzi timito troma fonmi ktory odporucate???lg ma 4 jadra...xperia t ma skvely fotoaparat s krasnym videom..a galaxy s 2 superamoled a i ten sa mi paci tedy poradte mi prosim vas vdaka :-)

[ Post made via Android ] Obrázek

pát 26.10.12 18:01
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: co si kupit??
Jestli uz mas Samsung S3, tak uz je pak jedno, co si vezmes dalsiho xD

Vracet se k predchudci S2 asi nema cenu, i kdyz spousta lidi na nej neda dopustit.

Xperia T ma skvelou reklamu (Bond Phone - no kdo by nechtel byt jako 007, ze?) a designove se mi celkem dost libi.

Ale co jsem se tak koukal na specifikace, asi bych sel do toho LG...

Zalezi hlavne, co od nej ocekavas ty. Jestli chces jen hezky displej, nebo vykonny pristroj na gamesy (coz uz mas ted) nebo fotit jako drak xD

sob 27.10.12 09:37
Profil Twitter Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 6 x

Presne tak, sám musíš vedieť, čo ti na s3 chýba. Na LG ti pôjdu THD hry, xperia má možno lepši fotak, alebo chceš len vedieť ktorý by si najlepšie predal?

sob 27.10.12 09:54
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Přijde mi to s prominutím jako rozežranost :-D ...máš top mobil a chceš něco lepšího. Je jen pár lepších telefonů než Galaxy S3. Xperia T asi nebude lepší výkonově, ale foťák bude asi o něco lepší, to Sony umí. LG Optimus 4X HD bude zase dobrý na hry, ale je to LG :-)

Sám se musíš rozhodnout, co chceš. Já osobně (i když se mi moc nelíbí) bych si nechal Galaxy S3

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 27.10.12 10:19
Profil Twitter
Nováček

Mozno trocha nenazranost..ale to je jedno..komci mi pausal a chcem si vziat iny telefon..a otazka ze ktory lepsie predat aj to je dobra otazka pretoze urcite ak vyjde na trh nove delo chcel by som ho predat a samozrejme s3 si nechat na to nedam dopustit :-) no galaxy s 2 ma zaujima hlavne preto lebo nan idu starsie gameloft hry....napr asphalt 5 a na galaxy s 3 nieje...moc vysoke rozlisenie ma nan...a na galaxy ma stve ze neprijme sd kartu....proste nic sa neda presunut na sd kartu...ani sd data z hier proste nic!!!dam tam zopar gameloft hier co maju po 1giga aj viac a koniec pamate...v com je to???maju to aj ine mobily ci len samsung? Niekde som pocul ze za to moze ICS tak preto ten galaxy s 2....xperia zase ma neocarila designom....a mohlaby byt tensia....ale ked som videl ako uzasne to nahrava video tak som si doslova odletel....a to lg 4x hd no v ponuke tkomu su tieto tri fony v jednej ponuke ktora ma zaujuma.. tak preto rozmyslam...ja viem ake maju vpastnosti tie mobily len chc vediet nazory ktory by ste si vzali vy....pretoze ja neviem..ide mi aj o design...samozrejme...a to lg 4x hd neviem z obrazkov sa mi akosi nepozdava....a xperia je zase hrubsia omg.....viem xe riesim banality ale neviem sa rozhodnut..

sob 27.10.12 13:13
Helper

Team member silver (1)

Pokud je tvou dalsi podminkou ukladani dat her na pametovku, tak v tom pripade prodej s3 a nekupuj si zadny z danych pristroju, jelikoz vsechny disponuji vnitrni pameti - velkou vnitrni pameti, ktera je rozdelena na system + pamet telefonu (kam se instaluji apk soubory) a pak jeste "vnitrni sd kartu"... takze pokud tel ma 16GB integrovanou pamet, tak ma cca 1GB na system, pak treba 1 - 2GB na instalaci apk souboru a zbytek je jakoby pametovka...

a to maji vsechny zminene xD

Designove je na tom nejlip s3 a xperia T, vykonem S3 a LG 4x.

Zkratme to - KUP SI IPHONE - posledni verze...

sob 27.10.12 13:18
Profil Twitter Facebook
Nováček

iphone by som nechcel ani keby to bol jediny smartphone na svete....to ozaj to maju vsetky tieto mobily tak??je to tym ICS??pretoze je to dobra kktina a stve ma to.. ani galaxy s 2 to nema tak ze sa da vsetko instalovat na pamatovku??????ked ma 2.3.4??? ktory telefon ma tuto moznost?

sob 27.10.12 13:23
Expert

Poděkovali mu: 174 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Radši si počkej na novej Nexus. A lepší foťák není zas taková výhoda, přeci jenom focení mobilem je děs. Takže si kup Nexus a nebo bych si nechal S3.

sob 27.10.12 13:29
Helper

Team member silver (1)

Neni to ICS ani zadnym jinym androidem, je to holt tim, jak to vyrobci vytvorili. A maji to tak bohuzel vsechny pristroje, ktere maji 4GB + vnitrni pamet.

Samozrejme, ze to jde obejit, nebo alespon se o to muzes pokusit, a uz se to tu resilo x krat (ROOT, LINK2SD, uprava systemoveho souboru pro "oblbnuti" pameti - tj. prohozeni sd karty s jako sd kartou)

Jinak to maji na moznost vsechny mobily, ktere se pohybuji v nizsich radach... a nemaji tak velkou pamet... a je jedno, jestli maji ICS nebo GB nebo uz i JB ;)

sob 27.10.12 13:29
Profil Twitter Facebook
Legenda

Tohle nikam nevede, takže ti to řeknu takhle :D...nech si S3, instaluj hry do mobilu tak, abys jich tam měl jen třeba 6 a pak je dohrej a dej si tam další...na co ti je 10 her v mobilu, když stejně rozehraješ jednu a budeš ji hrát??? Takže...nech si S3, pořiď si k paušálu SII a tu mi klidně prodej :D :D :D

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

Naposledy upravil penthaler dne sob 27.10.12 13:43, celkově upraveno 1
asi zmenime tema na aukci... ta s2 by mi taky nevadila... ale spis bych chtel tu xperii... takze pokud koupis xperii, muzem se dohodnout na cene xD

sob 27.10.12 13:36
Profil Twitter
Nováček

no tak ok :-) stale neviem co si mam vybrat kiezby som mal galaxy s 3 64gb uff :-) a viete mi hodit nejaky link ako rootnut...oblbnut tu pamat??? ci uz na toto alebo ine forum?? da sa to obpbnut bez rootu?? ja nemam v mobile 10hier mam tam dve velke hry a polovica pamate je fuc....aj videa vo full hd zaberaju quantum priestoru....viete mi tedy prosim vas poradit s tou pamatou ako sa to da spravit???hocjak sposobom...

sob 27.10.12 13:54
Legenda

No tak fullHD videa ukládej na paměťovku ne??? To snad nastavit jde při záznamu videa.

sob 27.10.12 14:00
Profil Twitter
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina