My-mobile
Právě je úte 12.12.17 17:09

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
 Informování o funkčnosti her/aplikací [INFO - ČTĚTE!] 
Autor Zpráva
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Informování o funkčnosti her/aplikací [INFO - ČTĚTE!]
Pokud Vám hra funguje, NEpište příspěvky typu "Na xxx jede krásně a plynule" nebo "Na xxx funguje, díky" a využijte místo těchto krátkých a zbytečných příspěvků velmi užitečné tlačítko "Poděkovat". Od toho tu je, tak se ho naučte používat! Komu tím prospějete, když sem napíšete, že Vám hra funguje? :D...Lidé, kterým hra nefunguje, můžou samozřejmě do tématu napsat :)

Btw. vypůjčil jsem si 1 obrázek od uživatele LokemFul, který je velice trefný :D
Obrázek

Kdo sem ještě napíše krátký příspěvek typu "Funguje mi to", jeho příspěvek BUDE SMAZÁN :-@...je to prostě zbytečný SPAM, a navíc je celé téma potom hrozně nepřehledné (obzvlášť pro ty, kteří mají právě s hrou problémy).

Díky za pochopení.

EDIT: pokud chcete poklábosit o hrách a podobně, je tu na to chat ;)

EDIT2: Po zhodnocení důsledků tohoto rozhodnutí bylo upuštěno od udělování varování. I tak se ale snažte nespamovat v tématech s hrami...díky.

Joker007: Dáno aby to bylo více vidět, hodí se to totiž na více her

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

čtv 01.11.12 18:41
Profil Twitter
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Upozornění
Na mem SE x10mini s prohlizecem Opera Mini tento prispevek plne funkcni a citelny.

Funkcnost na dalsich pristrojich je odvozena od kvality a povoleni obrazku v prohlizeci a nemel by byt problem to rozjet i na klasickem vestavenem, ci Opere Mobile, Mozzile, Chromu atd.

Rozhodne by ale stalo za to u dalsi verze podobneho prispevku udelat ve vice rozlisenich, uplne blbuvzdorny, mohlo by byt i par efektu jako blikani (lepsi zviditelneni a pak to vic bije do oci) a popremyslel bych i o vice jazycich... NE VSICHNI TOTIZ MLUVI CESKY / SLOVENSKY ;)

-----------------------
Ale ted vazne - dobry napad a doufam, ze ho spousta lidi neprehlidne a zbytek pochopi...

čtv 01.11.12 20:35
Profil Twitter Facebook
Expert

Poděkovali mu: 138 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Já nevím no, mě tyhle příspěvky nepříjdou tak bezpředmětný. Když si někdo není jist, jestli to na svém mobilu funguje, tak ho takový příspěvek ujistí, že to má cenu stahovat, protože né každý má rychlý internet a gigové hry se můžou stahovat i hodiny, takže si rozmyslíš, jestli to má cenu stahovat, takhle se ujistí, že na SII to funguje a může to bez větších obav downloadnout.

ned 13.01.13 22:05
Profil Twitter Steam
Hlavní admin

Poděkovali mu: 259 x
Medaile: 6
Member (1) Specially member (1) Only one (1) Team member gold (1)

U vetsich her, ktere maji pres 200MB mi prispevky typu, ze to funguje nevadi, ale pokud je tam vice verzi, tak je treba napsat ktera verze a pokud uz v tom prispevku nic neni, tak by mohli moderatori pripsat k prispevku ke stahnuti - odzkouseno na a typy mobilu a prispevek funguje na tom ci onom smazat.

[ Post made via Android ] Obrázek

pon 14.01.13 07:45
Profil ICQ Facebook
Legenda

Já v tom smysl nevidím. Dnešní běžné požadavky jsou 1GHz procesor a 512MB RAM.

Bohužel je tolik telefonů a tolik verzí systému, že mi přijde zbytečné psát do tématu, jestli hra funguje. Snadno pak může dojít k tomu, že na SGSII to jednomu člověku jede a druhému ne (a mají stejnou verzi Androidu) a už se rojí diskuze "proč to nejede" a "nemá někdo verzi na můj telefon" apod. čímž akorát vzniká spamovací topic. Krásným příkladem tohoto jevu je téma se hrou GTA: Vice City - doporučuji se na něj podívat a jsem zvědav, kdo ho přečte celé. Samozřejmě zdejším uživatelům se nechce celé téma procházet, takže se raději zeptají na tu samou otázku, která již byla třikrát zodpovězena, znovu.
Připadne mi, že psát, že hra jede, je úplně k ničemu, protože se tím zbytečně rozrůstá počet příspěvků, které stejně nikdo číst nebude. Pak někdo uploaduje novou verzi hry, která se v takovém smetišti snadno ztratí. Navíc mi to přijde asi tak platné jako zeptat se, jestli mi hra bude fungovat (což je proti pravidlům).
Nápad se seznamem je dobrý (mě zase napadlo hodit do topicu odkaz na nějakou tabulku na internetu), ale jsem zvědav, kdo tohle realizuje :D...je to na dost dlouho, ale nebráním se tomu. Stejně ale bude docházet k situacím, že se najde někdo, kdo napíše do topicu, proč mu to nejede, když v seznamu ověřených zařízení to je ;)
Jo pokud ale samozřejmě do topicu někdo napíše, že mu to nejde, tak to beru, ale spíš bych to řadil do poradny - prostě do tématu se hrou bych házel jen linky na hru a hotovo (případně třeba nějaké cheaty nebo návody ke hře) :idea:

Toť z mé strany vše :D...dále bych to rozebíral v mód sekci...

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pon 14.01.13 10:56
Profil Twitter
Pokročilý

Poděkovali mu: 35 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Dobrý den, :-)
a co založit subfórum Android-Hry-Diskuse jako to je u nějakých jiných fór, že (jak říká MONT!) by se do sekce hry dávali jen ty linky a návody a do sekce diskuse by se vytvořilo stejnojmenný topic jako nějaká hra a tam by se psalo jestli to fakčí na tom a tom přístroji, proč mi nejde to a to a co znamená to a to, protože denně vidím jak si to lidi ani neuvědomují, že se to hodí spíš do poradny a napíšou to do topicu se hrou a tohle by je třeba nakoplo k pořádku v různých topicách s hrama.

pon 14.01.13 16:26
V.I.P.

Poděkovali mu: 204 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) Team member silver (1) Uploader (1)
Designer (1) Moderator (1) Assistant admin (1)

Už sa o tom diskutuje. ;-)

[ Post made via Android ] Obrázek

úte 15.01.13 08:19
Profil Twitter Skype ICQ Zobrazit autorovy stránky
Legenda

Po menší debatě a zhodnocení následků upouštím od udělování varování, příspěvky ale budu bez varování mazat. Ale snažte se prosím nespamovat v těch topicích. Díky.

čtv 17.01.13 20:38
Profil Twitter
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina