My-mobile
Právě je sob 16.12.17 06:26

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Galaxy pocket hry 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Galaxy pocket hry
Zdravím, mam problém s grafikou u her jsou tam pouze bíle textury jedná se o Real racing 2, Brothers in arms 2, death space.. a další pouze mi jede GT racing HD Používam i chainfire 3D s pluginem Qualcomm (zkoušel sem i jiné) a pořád to ma stejnou chybu, vím že to tady už bylo ale nic co by mi pomohlo jsem nenašel.. dik za každou odpověd :)

pát 16.11.12 10:32
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Galaxy pocket hry
Jedná se zde o stejný problém jako u Samsungu Galaxy Ace S5830i a S5839i, dále Samsung Galaxy mini S5570i...důležité je to "i" na konci. Všechny tyto 4 telefony (včetně tvého Pocketu) mají nepodporovaný hardware od firmy Broadcom, na kterém nefunguje cca 90% všech her a nejde s tím nic moc udělat, nepomůže ani Chainfire 3D. Jedinou možností je smířit se s tím, že si zahraješ jen nenáročné 2D hry nebo si koupit jiný telefon. Nebo ještě vrátit telefon. Osobně to doporučuji, pokud to ještě jde (u operátora do 7 dnů, u VF dokonce do 30 dnů pokud jsi kupoval přes net, u e-shopů do 14-ti dnů, z kamenného obchodu - záleží dle prodejce)

Ten problém se tu probíral už mockrát - například v těchto tématech:
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pát 16.11.12 10:44
Profil Twitter
Nováček

telefon mam už asi 2 měsice... ale na internetu sem viděl ruzne videa kde hrali např. gta 3 na Galaxy pocket
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
tak nevím no

//EDIT

zapomněl jsem napsat je to samsung gt-s5300 (bez "i")

pát 16.11.12 10:53
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

1) Linky patří do code ;)
2) Neřekl bych, že je to hratelné :D...seká se to naprosto neskutečně
3) Pokud ses na to video díval pořádně, tak sis mohl všimnout často chybějících textur ve hře
4) Pokud ses podíval do komentu pod videem, jasně tam píše, že používá ultra rip verzi - je to maximálně očesaná verze, aby fungovala i na velmi slabých telefonech. A sám vidíš, že i přesto se to seká. Ten telefon prostě bohužel není na hry stavěný (GTAIII je jedna z mála her, kterou rozjedeš skoro na všem - otázkou je ale pak to, jak hratelné to bude - a na Galaxy Pocket bych to za hratelné neoznačil)
5) Ano, Galaxy Pocket nemá v označení "i"...ty ostatní modely jsem uvedl jako příklad ;)...ještě mezi ně patří i Samsung Galaxy Y (označení S5360)...všechny tyto modely mají čipset od firmy Broadcom, který není podporovaný (stará technologie, velmi slabá grafika)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pát 16.11.12 11:01
Profil Twitter
Nováček

dik za odpověd ale i tak by mě zajimalo jakto že mi nejde spustit ta ultra rip verze... zkoušel jsem tu co v tom videu (i jine rip verze a nefunguji)..

[ Post made via Android ] Obrázek

pon 19.11.12 12:15
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

ono nezalezi jen ne rootu a chainfire. nekdy je potreba specialni kernel a custom romka, pretaktovani cpu, virtualni zvyseni ramky pres swap, rychla pametovka a v neposledni rade i jina verze androidu.

treba to gta vyzaduje 256MB RAM a bez swapky ho nedas ;) testoval jsem to na x10mini na adreno200, takt na 748Mhz, swap 600MB... :) slo pekne, ale neovladatelny

pon 19.11.12 14:51
Profil Twitter Facebook
Nováček

ok no... jinač dik :)

pon 19.11.12 16:03
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina