My-mobile
Právě je čtv 14.12.17 16:17

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Recovery 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Recovery
Mám takýto problém: Predčasom som si podľa návodu na xda nainštaloval minicm7pro v21 ROM ... root som robil pomocou SuperOneClick a recovery pomocou CWMInstaller-Windows-v5 ... všetko fungovalo úplne bez problémov ... zhruba pred dvoma týždnami vyšla minicm9 pre môj mobil (xperia x10 mini pro) tak som si ju stiahol a v cwm dal factory reset, nainštaloval romku, gapps a dal som reboot now no prekvapila ma hláška "invalid recovery" a pýtalo sa ma či chcem dať restore pre recovery ... ja hlupák amatér som dal yes ... prebehlo to v poriadku no štartovacia obrazovka sony ericsson nemyzla ani mo 3 minútach ... nenabehne boot animácia ... keď vytiahnem baterku a zapnem ho tak nejde recovery spustiť žiadnym tlačítkom ... zrejme som ju vymazal .. môžte mi poradiť ako ju tam dostanem s5 ? na karte mám všetky zálohy ... Za odpoveď vopred ďakujem ...

Naposledy upravil MONT! dne ned 18.11.12 01:10, celkově upraveno 1
Přesunuto do správné sekce.

sob 17.11.12 22:41
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Recovery
Problem vyresis preflashovanim kernelu na spravny, a novym flashnutim minicm9/gapps.

Podle me jsi totiz nedodrzel navod a pred instalaci minicm9 jsi nepreflashoval na podporovany kernel!

minicm7 - nAa xx (kde xx je cislo verze)
minicm9 - nAa-ICS-xx (opet xx cislo verze)
minicm10 - nAa-JB-xx (no comment)

Takze si stahni posledni verzi ICS koveho kernelu, a flashni ho pres flashtool.

ned 18.11.12 10:08
Profil Twitter Facebook
Nováček

ja si nejsem jisty, ale zda se mi ze superoneclick neni vhodne pouzivat na custom romky jelikoz to neni full root.

Naposledy upravil penthaler dne ned 18.11.12 18:04, celkově upraveno 2
neres pres co delal root, navic rootovat custom rom nemusis, jelikoz je jiz obsazen vcetne su ;)

ned 18.11.12 16:06
Nováček

Mám ešte otázku... Chcem flashnúť ICS Kernel. V návode na jeho inštaláciu píše ,že je potrebné odomknúť bootloader. Mám to urobiť alebo je to zbytočné?
ICS Kernel návod:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Flashtool ktorú sa chystám použiť (je správna?):
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Naposledy upravil MONT! dne stř 28.11.12 19:48, celkově upraveno 1
Linky mimo fórum patří do tagu CODE!

ned 18.11.12 19:51
Nováček

co sa tyka toho recovery najlahsie to nainstalujes cez program Rom manager, a aj kernel ide myslim priamo cez tez ten program

stř 28.11.12 19:43
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina