My-mobile
Právě je pon 18.12.17 11:50

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 
 Jaký telefon??? 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 7 x
Medaile: 1
Member (1)

Příspěvek Jaký telefon???
Ahoj. Potřebuji poradit s výběrem telefonu, respektive tabletu. Vybírám si mezi třemi telefony a tabletem : Google Nexus S, Samsung i9250 Galaxy Nexus, Tablet Nexus 7 a možná telefon který má brzo vyjít LG Nexus 4. A proto se chci zeptat. Ale co se financí týče mám jen asi 4000. Není to moc. Ale tyto telefony(a tablet)se dají pořídit nové na aukru za levnější cenu. U nexus 7 se mi hodně líbí jeho krásný desing, velikost(na sledování filmů a hraní her) a hlavně to že má čtyřjádro. Což žádný z nexusů nemá(možná to bude mít LG nexus 4, ale ten bude drahý). Ale u nexusů se mi zase líbí že z nich můžu volat a nejsou tak velké, tudíž si je můžu dát do kapsy a jít do školy. Tudíž má otázka zní, zda si mám počkat na drahý Nexus 4, nebo si koupit Nexus 7 a nebo jeden z těch dvou nexus telefonů. Za chvíli také výjde Vice city : 10th anniversalli. A já ho chci hrát prakticky bez lagů a bojím se že kdybych si koupil nexus telefony, tak by se časem na nich začali hry sekat. Za to u čtyřjádra mám 100% jistotu že to nějaký 3 roky vydrží než budou hry na phony potřebovat osmijádro :-D
Takže co? tablet nebo telefon? Díky za případné rady.

sob 24.11.12 09:44
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Jaký telefon???
Jestli telefon nebo tablet, to si musíš rozmyslet ty sám. Ale nechápu jednu věc. Máš k dispozici 4000,-...na rovinu - budeš rád, když za tuto cenu seženeš použitý Nexus S ;-) ...za 4 tisíce neseženeš použitý Nexus 7 ani náhodou, nový už v žádném případě. Nexus 4 i kdyby byl z dovozu, tak nepůjde pod 9 tisíc, Galaxy Nexus neseženeš pod 7 tisíc taky v žádném případě, ani použitý ;-) ...a pokud chceš mobil, tak na Nexus 7 zrovna zapomeň, s ním si nezavoláš. Navíc nechápu, proč si kupuješ mobil hlavně na hry, je to s prominutím blbost. Raději si kup nějaký obyčejný mobil a nějakou herní konzoli. Doporučuji se tedy zamyslet a přehodnotit požadavky ;-) ...jen tak náhodou kdyby tě to zajímalo, tak se na trh chystá domácí herní konzole Ouya s Tegrou 3, a to jen za 99 dolarů...pro více info pohledej na googlu ;-)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 24.11.12 12:21
Profil Twitter
Nováček

Member (1)

O ouya jsem slyšel, ale to mi zrovna nevyhovuje. Už mám PSP a genius heeha 400, tudíž další konzole nepotřebuji. Ale na heurece je nexus 7 za 5900
viz-
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Tudíž bych ho na aukru sehnal levně. Ale ono mi zas tak nevadí že si z něj nemůžu volat. Hlavně že budu mít skype. Každopádně když už ten telefon, tak kterej? A ještě jedna otázka. Jestli tady má někdo Nexus 7, chci aby mi poradil jestli se vleze do větší kapsy?

sob 24.11.12 12:36
Legenda

Říkám ti...Nexus 7 nemáš šanci sehnat ani na aukru pod 4000,- ;-) ...a nevím, jestli je ten můj podpis tak nevýrazný :-D ...já Nexus 7 a rovnou říkám, že do kapsy u kalhot se ti teda rozhodne nevejde :-D ...vejde se mi jedině do kapsy u bundy :-D ...a jak jsem již napsal, pokud máš jen 4000,-, tak počítej jedině s Nexusem S, na kterém už si ale za rok moc náročných her nezahraješ ;-)

Jen dotaz...četl jsi vůbec pořádně to, co jsem ti napsal? :-D...ptáš se znovu na to samé totiž ;-)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 24.11.12 12:41
Profil Twitter
Nováček

Member (1)

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Tady je pár aukcí s nexusem 7. Do bundy mi to stačí :D jinak peníze časem budou. S tím bych si nelámal hlavu. A nechci to jen na hry. Ony jsou ty hry sice mou hlavní prioritou, abych se o přestávkách a doma nenudil. Častokrát jsou na mobil hříčky které na PC ne. Například Angry Birds. To sice na PC je ale musí se platit, zato na Droidu ne. Dále bych si na tom chtěl pouštět filmy na které se mi zdá že je tento tablet ideální. Ještě dva malé dotazy. Jaký má tento telefon dosah wifi a dá se popřípadě nějakým modem z XDA zvýšit? A také jestli není takový mastný display. Že na něm často budou vidět otisky prstů?

Edit: Četl jsem to, jen mi to při tom psaní jaksi vypadlo z hlavy :D

Naposledy upravil hackis dne sob 24.11.12 12:56, celkově upraveno 1

sob 24.11.12 12:48
Legenda

Nexus 7 není telefon, nezavoláš si s ním :-D ale to už jsem taky psal. Jako sorry, ale kupovat si takové zařízení na hry jako Angry Birds, kteří jsou i na PC zdarma (ano, opravdu se dá najít i zdarma ;-) ), mi přijde jako totální hovadina. K tomu volání...s Nexusem 7 si zavoláš jen přes wi-fi pomocí skype. Je to dotykáč, takže otisky samozřejmě budou ;-) ...dosah nijak zvýšit nejde.

sob 24.11.12 12:55
Profil Twitter
Nováček

Member (1)

Ale to byl jen příklad :D samozřejmě že kdybych chtěl jen Angry Birds tak si půjčím mobil od ségry a hraju. Já to chci na věci jako Vice city, GTA 3,Max payne, 9mm, minecraft a další...Ale jinak díky za odpověd :-)

sob 24.11.12 12:58
Legenda

Tak si počkej, až budeš mít peníze a pak se rozhoduj ;-) ...je zbytečné nad tím přemýšlet, když stejně nemáš cash...pak bych mohl Nexus 7 doporučit, má ale i své kompromisy...za tu cenu je to ale skvělé zařízení.

sob 24.11.12 13:33
Profil Twitter
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Hackis najdi si na googlu aplikaci BlueStacks.

ned 25.11.12 11:37
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Pokud mas k dispozici 4000, tak udelej presne to, co delam ja - setrim si na LG Nexus 4, neboli:
1) Telefon primo od Google, tj. prioritni podpora a temer zarucena 100% funkcnost
2) Telefon, ktery po vydani bude na pricce mezi nejsilnejsimi telefony mezi prvnim a druhym mistem (telefon se stejnymi parametry je totiz i Xiaomi Mi2)
3) Telefon s obrovskym vykonem za 11.000,-
Ja sice vlastnim sam HTC One X, behem dvou mesicu bude zmena na One X+, ale vykon od Googlu me hodne laka, a vzhledem k tomu ze dobre a vykonne telefony zacinam mit hodne rad, tak pristim rokem budu mit nejspis uz tri telefony :) . Preci jen ctyrjadro Krait je delo a vzhledem k tomu, ze je to od Googlu, tak hadam, ze to bude telefon velmi dobre vyladeny. Nebo, pockej si jeste trosku dyl na telefon s Tegra 4, ktery by mel byt rovnez dostupny pristi rok.
Takze, pracuj, pracuj, pracuj, a v unoru pristiho roku si porid Nexus 4 :)

pon 26.11.12 08:37
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina