My-mobile
Právě je sob 16.12.17 10:05

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
 Mobil s malými rozměry 
Autor Zpráva
Pokročilý

Poděkovali mu: 14 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Příspěvek Mobil s malými rozměry
Zdravim, koukám se po novém mobilu s androidem a moje podmínky jsou tyto:
-Velmi malé rozměry, nižší cena, podpora základních aplikací, hlavně Viberu.
Jelikož mám iTouch tak určitě nepotřebuju mobil na hry nebo filmy, na to mi stačí právě iPod, jde mi opravdu hlavně o malé rozměry, protože není příjemné tahat po kapsách dva velké dotykáče. Přemejšle jsem o Xperii mini, každopádně jestli máte další návrhy, sem s nima.
Díky za odpovědi

čtv 29.11.12 20:43
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Mobil s malými rozměry
x10mini, xperia mini... x10mini je nejmensi, ale xperia mini ma lepsi hw a displej. mit par drobnych navic, tak do nej jdu

[ Post made via Android ] Obrázek

čtv 29.11.12 21:59
Profil Twitter Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

telefonou z malymy rozmermy je strasne vela, viber ide prakticky na kazdom, pozrel by som sa akurat na vydrz baterie, na tom su najlepsie znackove telefony ako HTC, Samsung, LG, Sony atd. ...

komkretnejsie asi Samsung galaxy Y, HTC desire C, LG L3, Sony Xperia Typo ...

Naposledy upravil MONT! dne ned 02.12.12 00:52, celkově upraveno 1
Co ta gramatika? :D...to je katastrofa!

ned 02.12.12 00:18
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

vydrz a znackove telefony... xD

U androidu nenajdes telefon, ktery ma vydrz (kazdy vybijes do par hodin!) a tim "znackove"... rozesmal si me. Obcas je dobre volit ta spravna slova xD

Porad ale zustavam u doporuceni Sony Xperia Mini.

ned 02.12.12 11:49
Profil Twitter Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

tymi znackovymy telefonmi som myslel aby nekupoval prvu hlupost co najde, ako ZTE alebo ine rizo cinske znacky, lebo u tych so som menoval je len predsa lepsie odladeny system a baterka je vacsinou vacsia a kvalitnejsia ako u tych neznackovych.

a mont! na gramatiku ti kaslem xDDD komu sa chce furt hrabat v slovniku :D

ned 02.12.12 13:23
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Dovolím si nesouhlasit, protože třeba takový Huawei (a je to čínská společnost) je jedním z průkopníků co se týče výdrže baterie - modely Ascend G300 a Honor mají upravený systém (a to opravdu šikovně, nejen nějaké drobnosti), aby baterie vydržela déle. A v žádném případě nemá telefon menší kapacitu baterie oproti konkurenčním modelům. G300 je mimochodem velice dobrý telefon. Nicméně z těch menších asi opravdu jen Xperii Mini, nemá v této cenové hladině konkurenci, možná jen Xperii U, která je o něco větší s 3,5" displejem - 2-jádro za solidní cenu ;)

BiGBu: nejde o slovník, ale o to, jak píšeš, kdo má číst takový hnus?! Trochu normální slovenštiny by neuškodilo. Navíc plácáš nesmysly ;)...pokud jsi nikdy v ruce žádný ZTE nebo Huawei nedržel, tak prosím pomlč...a nauč se psát, jinak za to dostaneš warn (ano, skutečně lze za tak tragickou gramatiku dostat varování :D)...tečka.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 02.12.12 15:04
Profil Twitter
Pokročilý

Poděkovali mu: 14 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Díky za rady, ještě jsem se chtěl zeptat co říkáte na Xperii Ray? Známej si ji před pár tejdnama koupil ale věřte nebo ne vyhrál iPhone 4s a proto by mi tu Xperii Ray za malej peníz prodal. měl jsem možnost si s ní pohrát a celkem se mi zalíbila, není ani tak velká, je lehká, tenká a má slušnej displej podle mě. Byla by to lepší volba než Xperia Mini?
A případně dá se u ni za upgradovat android na ICS aniž by to dělalo problémy?

ned 02.12.12 17:26
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Jo tak v podstatě Xperia Ray je přesně mezi Xperií mini a Xperií U - displej má 3,3", takže ještě docela malý (menší než iTouch) s naprosto dostačujícím rozlišením 480×854 bodů. Ray má navíc naprosto totožný hardware jako Mini, takže výkon bude tak akorát, případně se dá velice dobře taktovat (dokonce prej až na 1,8GHz :o)...ve hrách je Ray někdy dokonce i lepší než jiné výkonnější telefony, je ale potřeba to brát se rezervou. Výdrž by také mohla být na solidní úrovni. Pokud ho tedy můžeš mít za nějakou solidní cenu (odhadem tak do 3 - 3,5K jako použitý se zárukou), tak bych do něj klidně šel ;).

Co se týče updatu na ICS? je dostupný, ale bohužel jako každý update ICS od Sony, má nějaké drobné chybky a telefon se po updatu zpomalí...naštěstí je zde plno custom ROMek ;)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 02.12.12 17:51
Profil Twitter
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina