My-mobile
Právě je pát 15.12.17 22:45

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 evolve fx420 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek evolve fx420
zdravim panove mam evolve fx 420 je uz nanej rom ? nebo byl by nekdo schopny mi otom rict vic ? nebo byl schopny ji nato udelat mam stim problem nejde mi moc her,a pritom vykonu je dost,predem diky za odpoved android 4.1

sob 22.12.12 00:59
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: evolve fx420
Eee...nechci ti brát iluze, ale seš si jistý tím výkonem na rozdávání? Sice má 2-jádrový procesor, ale bohužel MTK, tedy bohužel zas tak dobré to není. Navíc grafiku má poměrně starou a ne zas tak výkonnou PowerVR SGX531 (což je bohužel horší než i 2 roky starý nexus s). Proto ti možná hodně her nejede. Co se týče té rom, jakou máš konkrétně na mysli? Telefon má Android 4.1, tedy v podstatě nejnovější, jaký je ;-)...navíc je to tak neznámý model, že jsem si skoro jistý, že už ho tady asi moc dalších lidí nemá.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 22.12.12 01:30
Profil Twitter
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Re: evolve fx420
Dobre vykon vynechame ale zas kdyz mi jede v pohode nove nfs most wanted.a treba gta se zapne a je jen cerna obrazovka :-( chapu zeto neni nejlepsi tel ale zaty prachy.libil by se mi treba cianogen uz jsem totiz prisel na jednu softwerovou chybu kdyz zapojim nabijecku napiseto odpojino a naopak kdyz ji odpojim tak pripojeno :-D a verim ze kdyz tam fiknu nejakou romku kterou mi doporucite budu spokojeny.a jeste jedna otazecka jak stahnout hry myslim jako naco je tam treba na vyber armv7 nebo samsung galaxy2
Tak at vim co preferovat arm nemam a s2 takyne vite jak to myslim ne diky zatim
[ Post made via Android ] Obrázek

sob 22.12.12 11:54
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina