My-mobile
Právě je sob 16.12.17 15:46

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
 levny tablet nebo psp? 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Medaile: 2
Member (1) Reputation gold (1)

Příspěvek levny tablet nebo psp?
takže...chci si koupit tablet,ae nejvic za nej dam 2500kč...vím není to moc,ae dražší nechci a nebo na to spíš nemám finance...no a chtel bych se zeptat jestly to stojí vubec za to kupovat to,a nebo bude lepsi psp.....net mi pojede na obou pristrojich i kdyz na psp to nebude takovy luxus jako na tabletu ae to nevadi,hry taky moc neresim i kdyz na psp jsou kvalitnejsi ae s hramy na tablet se klidně spokojim...pisničky a filmy to pojede na obou pristrojich...takze jde vlastne o to jestly je tablet za 2,5 tisice takovy šmejd,ze si mam radsi koupit to psp...nebo mě to jako moc nenaročného uživatele potěší a bude mi to stačit(ten tablet)....diky dopředu za nazory a tipy ;-)

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek

úte 08.01.13 19:25
V.I.P.

Poděkovali mu: 304 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) Team member silver (1)
Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: levny tablet nebo psp?
Záleží, co je pro tebe prioritou. Pokud hry, tak PSP. Jinak určitě tablet - za tu cenu si sice nezahraješ ty úplně nejvýkonnější hry, ale jinak je Android velká výhoda (alespoň pro mě).

Osobně bych šel tedy do tabletu.

úte 08.01.13 19:34
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

psp nekupuj, pokud nechces jenom hry a hudbu.
internet je na tom na houbec, spatne se na tom pise, nepodporuje vsechny protokoly zabezpeceni wifi, filmy musis predem zkonvertovat abys na ne mohl koukat, je tam nutny flash pro vice moznosti a rozsireni a hlavne free hrani her...

v android zarizeni neni nic z toho treba, filmy jedou bez konverze, pokud ne tak doinstalujes nejaky prehravac a bez problemu, internet je libovka, dotykovy a intuitivni a pise se na nem fajne, nemusis flashovat pro hrani piratskych her ;)

kazdopadne ve tve cenove kategorii se lepsi android tablet nenachazi, tedy takovy aby mel dostatek vykonu na vse. ty levnejsi nestoji za nic. pokud bys ale ozelel lepsi 3d hry, tak fi muzu doporucit prestigio multipad pmp3270b. neni sice moc vykonny, ale zvlada vse potrebny. asphalt 7 a ani need for speed most wanted na tom ale nerozchodis... mrkni do uzivatelskych recenzi.

a pokud chces doporucit nejaky spise herni tablet, kontaktuj MONT!a, ten je pres tohle odbornik

[ Post made via Android ] Obrázek

stř 09.01.13 00:04
Profil Twitter Facebook
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Trochu se vyznám, ale zázraky bohužel nedokážu a můžu jen konstatovat, že ani jedno zařízení nemá smysl si kupovat. PSP už je zastaralé a hodí se jen na hry. Tablet za 2500.- bude zase dobrý jen tak na nenáročné brouzdání na netu a nějaké filmy, možná nenáročné hry. V žádném případě nepočítej s herními peckami za poslední rok až rok a půl. Pokud chceš co nejlevnější tablet na hry, doporučuji připlatit si a popřemýšlet nad tímhle - už se prodává:
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Za nižší cenu to opravdu nemá smysl. A i kdyby ti tady někdo tvrdil, že rozjede GTA3 na nějakém GoCleveru za 2 tisíce - ano, rozjede, ale bez zvuku a s tristní grafikou. 2500.- je kategorie ultra-levných tabletů, které na hry rozhodně vhodné nejsou ;)

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 09.01.13 01:02
Profil Twitter
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Medaile: 2
Member (1) Reputation gold (1)

díky moc za rady,a asi se rozhodnu pro ten prestigio multipad
pmp3270b....pripada mi ze za jeho cenu dostanu od vseho něco...a ještě by mě zajimalo jak poznam ze mi na ten tablet pujde to,a tamto zas ne...treba u meho mobilu stahuji hry s40v3..je nejake takove rozdeleni i pro android hry?nebo to poznam az poté co je stáhnu...

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek

stř 09.01.13 08:36
Hlavní admin

Poděkovali mu: 259 x
Medaile: 6
Member (1) Specially member (1) Only one (1) Team member gold (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Koupis a pak v Google play pres wifi Ti to nabidne hry, co tvuj tablet zvladne.

stř 09.01.13 09:22
Profil ICQ Facebook
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Neni vzd, pravda Lachty, na prestigio mi to nabizelo i hry jako mw a a7 a i kdyz instalace probehla ok, nesli bud data nebo textury ve hre...

eminem, pokud nezapomenu, pisnu ti seznam pro priklad, co sem natom rozjel. kdyztak se pripomen pres sz

stř 09.01.13 18:43
Profil Twitter Facebook
Expert

Poděkovali mu: 174 x
Medaile: 4
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Podle mě je tak levný tablet opravdu jen na ty filmy a net. Pár levných tabletů jsem si zkusil a radši bych něco našetřil aspoň na Nexus 7. Co se týče levných tabletů tak je maj i v elektroprodejnách na vyzkoušení, teda u nás v Nymburce tech levnejch na vyzkoušení je tu víc. Předem vyzkoušet pak až koupit ;)

stř 09.01.13 19:12
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina