My-mobile
Právě je úte 06.12.16 13:10

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 Sony Ericsson XPeria Arc - pár nesmělých dotazů 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Sony Ericsson XPeria Arc - pár nesmělých dotazů
Ahoj,
čekám na Arc, a chtěl bych se zeptat :
(a) - hlavní priorita (vyjma vzhledu ovšem :) ), byl foťák, na který jsem našel spoustu nadšených ohlasů, ale taky poznámky, že při ukládání používá nějakou hodně velkou kompresi. Dá se tohleto nějak ovlivnit, změnit, zlepšit ?
(b) - pomůže stabiliz.obrazu nějak výrazně při fotografování z auta + MHD (+ještě nejistou rukou) ?
(c) - budu mít poprvé ( :oops: )mobil s androidem (předtím samé mbly nechytré, ale i u těch se dalo různými patchi a fleši fwaru ovlivnit všelicos). Můžete poradit nějaké prameny, stránky (i NEčeské), kde bych se mohl vzdělat a dovědět co se v tomto směru dá podniknout s androidem+ARCem, jaká jsou rizika atd.
(d) - je někde v éteru nějaký dobrý program na záznam zvuku (diktafon) a jak je na tom (přímo z prodeje) ARC ?
(e) - je někde v éteru nějaký dobrý prgr. na záznam telefonních hovorů (jak přích. tak i odchozích) ?
----------------
děkuju mocX (i za telgrf.odpovědi)
p,

Naposledy upravil MONT! dne čtv 13.06.13 11:57, celkově upraveno 2
RIC: Přesunuto do správné sekce; MONT!: Poslal jsem ti SZ.

čtv 10.01.13 07:16
Helper

Poděkovali mu: 1061 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Sony Ericsson XPeria Arc - pár nesmělých dotazů
S fotakem ti moc neporadim, ale SE ho nemaji spatny. Pokud nebude vyhovovat, muzes stahnout jiny programek na foceni.

Jako zdroj informaci a rad doporucuji dve fora, my-mobile a xda developers. Na xda jsou hlavne vyvojari neoficialnich veci do mobilu, takze root a custom rom a ruzne tweaky hledej spis tam. Cerpame od tama snad vsici androidisti :)

Vestavene aplikace neznam v Arc, ale pokud ti nebudou vyhovovat, vzdy se da nainstalovat neco jineho. Preci jen je to chytry mobil, ze. Seznam podporovanych veci najdes na google play, ale sosnout je muzes kdekoli.

Na nahravani hovoru je dobry Total Recall.

Rozhodne ale doporuceni pro novacka s androidem, nejdriv se s nim poradne seznam, cti navody i ty vseobecne, jelikoz je toho hodne co te muze prekvapit nebo delat problem. Vetsinou sou rady zde na foru vseobecne pro vsechny zarizeni s androidem a lisi se jen v drobnostech jako je verze systemu.

Arc bude mit minimalne Gingerbread 2.3, mozna uz icecream sandwich 4.0x, tak i dle toho pak smeruj dotazy.

[ Post made via Android ] Obrázek

čtv 10.01.13 09:21
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 19 x
Medaile: 2
Member (1) Writer silver (1)

Doplním eště
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
tam najdeš taky spoustu informací a návodů.

čtv 10.01.13 15:31
Profil ICQ
Nováček

kucíííí, děkuju mocká ...... :)
je to fakt, nejprve nějaké to samostudium :)

díky za rychlká vodítka, a hezký víkend ......
p.

čtv 10.01.13 22:13
Nováček

tak přece jen ještě před víkendem ... :oops:
můžete prosím poradit, jak si poradit s tímto .... :
(1) potřebuji nutně v mobilu nahrávat zvuk z mikrofonu (diktafon), na netu jsem našel návod, kde se praví, že je nutno mít přísl.aplikaci (soubor s příponou 'apk' - MŮJ PRVNÍ PROBLÉM - nejsem na 'Android Marketu.CZ' schopen najít nic jako 'záznam zvuku', diktafon, jediné co jsem našel je 'Tape-a-Talk Pro Voice Recorder', ale to je, zdá se, placená aplikace. To vážně existuje jenom tento jediný prgrmek, anebo (mnohem pravďěp. :oops: ) prostě blbě hledám ..... :?: )
(2) a když už bych to přeci někde schrastil, tak potom je nutno mít v mobilu nějaký správce-manager souborů, kterým se ten ack s. spustí.(MOJE DRUHÁ POTÍŽ, ještě minim.3-4dny nebudu schopen na netu s mobilem působit).

ad (1)+(2)Je z toho (BEZ INTERNETU V MOBILU, ale S iNTERNETEM POUZE VE STOLNÍM KOMPLU nějaká cesta ven .... :?: )

(3) 'penthaler' poradil (na nahrávání tel.hovorů) ap.'Total Recall', ale ani tu jsem na 'Marketu' nenašel - jsem na to hledání fakt takovej knedlík, anebo to chce nějaký sp.'know-how' :?:
(4) vyfotil jsem na mblu pár fotek, které zřejmě napadaly do inter.paměti telefonu. Teď bych je chtěl dostat do poč., ale po přip.USB kabelem vidím z mobilu jenom obsah microSD, jak na to, abych viděl-mohl manipulovat, i s obsahem mobilu samotného :?:

Díky moc(a ještě víc :) )

pát 11.01.13 18:38
Profesionál

Poděkovali mu: 19 x
Medaile: 2
Member (1) Writer silver (1)

Tak ti nevím ale ten Total Recall sem na marketu našel hned po zadání názvu, nevím jak si to teda dělal že ti to nenašlo... Jinak ale tady je:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Ano, na manipulaci se souborama budeš potřebovat správce, já osobně používám Total Commander, je v češtině, zdarma a taky na marketu...
A ty fotky? Kde si je vlastně hledal??? V nastavení foťáku já osobně nemám na výběr mezi interní a externí pamětí (Neo), leda žes fotil bez karty... Fotky se ukádají na paměťovku do složky DCIM...

Naposledy upravil MONT! dne sob 03.05.14 23:03, celkově upraveno 1
Téma rok bez odezvy -> Koš.

pát 11.01.13 20:39
Profil ICQ
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina