My-mobile
Právě je pát 15.12.17 03:38

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Využití Ramek 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Využití Ramek
Dobrý den mám stroj Evolve fx 520 a šlape mi parádně všechno rozjedu a tak ale mám menší problém míval jsem k dispozici volnách tak cca 180 mb ram ale mivam ted kolem 20 az 0 telefon udrzuji mam tam jen pár her ktere jsem mimochodem presunul na kartu sd(jestli by to nemohlo byt tim ) ale ukoncuji je řádně a mam i avg mobile security,nevíte čím to může být? :)

ned 13.01.13 01:51
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Využití Ramek
Mnoho bezicich aplikaci na pozadi. Android je nikdy plne neukoncuje, ale ponechava si je v pameti Ram pro pristi rychle spusteni.

Jednou za cas vypnout tel nebo aspon restartovat. RAM se uvolni.

A jelikoz ste opravdu nefalsovany zacatecnik s chytrym telefonem, doporucuji procist si k nemu manual a na foru navody pro androidy vseobecne, at se zitra neptate na podobnou informaci, nebo jinou doslova hloupost.

Lock.

Btw, existuje lepsi sprava RAM, ale k tomu vas nutit nebudu a ani vysvetlovat, zatim je to zbytecne

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 13.01.13 07:52
Profil Twitter Facebook
Helper

Team member silver (1)

Tema na zadost odemceno.

Btw. temi dalsimi moznostmi je napr. es task manager a root pristroje. odstraneni zbytecnych systemovych aplikaci pres titanium backup pro nebo es file manager... vetsina techto aplikaci pro lepsi spravu systemu vyzaduje root prava

pon 14.01.13 05:42
Profil Twitter Facebook
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Chtel bych jen dodat ze nepuzivam zadne widgety a zbetecne zpustene hry po vypnuti vzdy ukoncim jak v nastaveni tak i pomoci avg antivirusu,momentálně mám špuštěno asi 8 věcí, z toho ta největší mi zabírá na ramkách asi 15 mb,a přesto mám využitou všechnu ramku(474 mb) ale stavá se mi že se občas volná ram pamět uvolní i na 200 mb a přitom sou spuštěné ty samé věci a nic noveho ani vypleho,vypnuti restartovani nepomaha a moc se mi nechce jít do tech ruznejch programku protoze se to snazim udrzovat,mista volneho jak by tam skoro nic nebylo a mam to koupené i nově,nevím jestli je to teda možné tím že pár programů mam prostě na koupené sd karte(16 giga) která stála asi 400kc?

ned 20.01.13 21:46
Helper

Team member silver (1)

vypnuti/zapnuti wifi ci gprs aktivuje a spusti x aplikaci i kdyz sou vypnute. systemove aplikace bezi na pozadi a nektere jako napr facebook zerou ram i kdyz jsou jen nainstalovane a ani se nespusti.

na zacatku je volne ram vzdy vice. pokud tel ma ale x desitek nove doinstalovanych zbytecnych aplikaci, po case ram dochazi.

jak uz sem psal drive, lepsi sprava ram jen diky rootnuti pristroje a nekolika dalsim nenarocnym aplikacim. zadne ukoncovani neni uplne.

neni to vada pristroje, jen uzivatelska neznalost a precpavani pristroje zbytecnostma.

btw, mam 512mb ram, z toho uzivatelsky pristupnych cca 200mb a standartne po spusteni mam cca 130mb a po dvou dnech uzivani 50mb... radne ukoncuju, killuju, jakorestartuju, ale vic jak 90 z nej nedostanu...

promazal sem x systemovych aplikaci, mezi nimi i fb, neco jsem jen zmrazil, nechal si par uzitecnych aplikaci a neco malo her, zakazal jsem autostart u nevyuzitych a zbytecnych aplikaci...

vysledek je mnohem lepsi - 110 volno po 2dennim pouziti, klesne sice na 90, ale vytahnu ho od 130 do 160 a nekdy i na 190mb volnych...

rozdil patrny...

jeste doporucim jinou vec, spustit tak narocny proces, ktery system sam donuti uvolnit ramku.
kdyz ukoncim nfs mw, tel mi nabiha pomaleji, restartuje se launcher a aplikace a ja mam na nejakou chvili i 210mb volne ram...

btw jde ale i umele navysit u podporovanych kernelu a romek ;)

zaverem - nema cenu udrzovat si volnou ramku, doporucuji ji uvolnit pouze pred plynulou parbou narocne gamesy (pak se necuka). pristroj si to vetsinou osefuje sam, a pokud chce uzivatel sefovat misto nej, nesmi se bat rootu a nastavovani. bez superuser prav je android jen chytrejsim java telefonem, ve kterem se neda nic zkazit, ale ani vylepsit

Naposledy upravil MONT! dne čtv 13.06.13 12:24, celkově upraveno 1
A téma zase zamknuto :D

ned 20.01.13 22:40
Profil Twitter Facebook
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina