My-mobile
Právě je ned 17.12.17 16:56

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
 Xperia Go 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Xperia Go
Zdravím všechny.
Ať dělám co dělám, nenašel jsem na my-mobile žádné info o Xperia Go, možná mám jen blbej den. Každopádně jsem majitelem tohoto zařízení a sháním nějaké starší hry jako je například Dead Space. OS mám 4.0.4. a hry jako Dead Triger či NFS Most Wanted mi jdou jako po másle. Ale již zmíněný Dead Space jsem vyzkoušel již v několika verzích a buď nejede vůbec nebo jen s bílou texturou. Vím, že na 4.0.4. je trochu problém něco sehnat, ale věřím, že existuje alternativa. Bohužel i google zdá se mlčí.

Pokud by mi někdo dokázal poradit či by byl ochotný podarovat mě linkem na apk a SDdata tak je u mě borec.

Díky a ať se daří.

Naposledy upravil MONT! dne úte 26.02.13 08:37, celkově upraveno 1
Pokud něco hledáš, piš do sekce "Hledám", prosím...přesunuto.

úte 26.02.13 01:59
Nováček

Poděkovali mu: 7 x
Medaile: 1
Member (1)

Příspěvek Re: Xperia Go
Tady to máš. Není to sice úplně pro xperiu go ale je to QVGA takže by to mělo pravděpodobně fungovat.

APK
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

DATA
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Edit: Jestli bude blbnout i tato verze tak zkus chainfire, ten občas pomůže ;)

úte 26.02.13 06:33
Profesionál

Poděkovali mu: 53 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Re: Xperia Go
Tahle verze by mu jet vazne nemela... QVGA = Adreno 200-205. Xperia Go = Mali 400. Zkus stahnout 1.1.40 apk v sekci her a stahnout data pres ni (doufam, ze to jeste neni s obb souborem :D).

úte 26.02.13 07:40
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina