My-mobile
Právě je úte 12.12.17 17:11

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 SCIPHONE model 2013 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek SCIPHONE model 2013
Ahoj, mám takový problém, jde mi jen a jen o peníze už jenom. Asi před 3 rokama jsem si koupil od jednoho šéfa Iphone 3G asi za 2500, jenže jsem si neuvědomil do té doby, co to itunes je. Měl jsem s tím strašný problémy, jak s nahráváním věcí do toho a tak, tak se mi potom přestala připojovat WIFI (ale to nebyl až takový problém, než jsem ho rozsekal) tak jsem špekuloval jak získat dotykový telefon s wifi,internetem a tak a aby to stálo co nejméně peněz a jelikož mám účet u O2, tak slovo dalo úmluvu a já se upsal na další dva roky i s telefonem ZTE SKATE za 500,- i s internetem navíc. Do teď všechno dobrý, ale najednou mi ho ukradli a já zůstal jak bez telefonu tak s měsíčním placením internetu po dobu smlouvy.... A doma jsem měl stařičkou nokii 6300, kterou mimo jiné jsem už chtěl hrdinsky vyhodit mi už podruhé zachránila prdel. Tak teď řeším jak za co NEJMÍŃ peněz vyšéfit telefon, na kterém pojede WIFI a ten můj slavný internet a aby byl nejlíp dotykovej. Jestli víte o někom, kdo prodává za levno telefon s mýma parametrama a nebo uvítám nějaký názor tady na to i s tou aukcí-
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
(nevím absolutně co si o tom mám myslet, jeslti je to na bázi iphonu ( jako itunes a tydle ho*na )) Pokud víte prosím napište. Bral bych aji za levno jak prodávají mobilní společnosti za korunu ten Samsung třeba. Jinak už si nevím rady. :facepalm:
Díky za odpověď

Naposledy upravil MONT! dne úte 26.02.13 19:39, celkově upraveno 3
Odkazy patří do code!

úte 26.02.13 12:09
Nováček

Poděkovali mu: 12 x

Příspěvek Re: SCIPHONE model 2013
K té aukci: Nebrat ani zadarmo, s iPhonem to má společný max. vzhled, jinak je to krám, dotykový displej je katastrofa, je pomalý až hrůza, foťák za nic nestojí, internet jede jen přes GPRS, při troše štěstí vydrží 2 měsíce a klekne (mluvím z vlastní zkušenosti)

úte 26.02.13 17:36
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Okej, tak díky za reakci, už jsem ho skoro kupoval.

Naposledy upravil MONT! dne úte 26.02.13 19:38, celkově upraveno 1
A ty vulgarismy si příště odpusť!

úte 26.02.13 18:17
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Dobrá, když chceš jiný telefon, tak by bylo fajn uvést cenový strop (a taky, jestli máš možnost vzít si telefon na smlouvu a u jakého operátora)...a pokud možno slušně, máme tu určitá pravidla.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 26.02.13 21:01
Profil Twitter
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

MONT! -> O2, staci mu WIFI, dotykovy displej a GPRS, smlouva trva ;)

SNEJKS -> Pokud ti vyhovoval ZTE, tak proc si ho nevzit znovu? Nebo cokoli s androidem.
Kdy ti konci smlouva u operatora? (nikde nepises, jak dlouho si ten zte mel) Pokud vic jak za pul roku, tak nic. Pokud ti zbyva min jak pul roku, tak si muzes predem prodlouzit smlouvu a vzit si opet nejaky pristroj od operatora za zvyhodnenou cenu.

EDIT: SCIPHONE, NOKLA, SUMSANG --- V ZIVOTE NE!!! Je Cina a Cina. ;)

čtv 28.02.13 10:22
Profil Twitter Facebook
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Jasné, ale potřebuješ taky vědět výši paušálu, abys věděl v jaké kategorii MMP (min.měsíční plnění) můžeš vybírat ;)

Jinak takovým shitkám jako Sciphone, I-phone, Nokla a podobně se raději velkým obloukem vyhni...akorát bys pak litoval, co sis to koupil za krám.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 06.03.13 15:52
Profil Twitter
Profesionál

Poděkovali mu: 19 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Jo Sciphone jsem jeden čas vlastnil, ale byl to fakt krátkej čas a je to tak 3-4 roky zpátky.
Dal jsem za to tehdy 3,5k a za 14 dní potom jsem ho vyhazoval.
Fakt nekupovat, škoda peněz, to už bych to radši prohulil :wink:
Pokud hledáš něco jen na Wi-Fi s dotykáčem, mužu ti doporučit tohle:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Má to brácha, není to žádnej zázrak ale na brouzdání po internetu to bohatě stačí, moc jsem tomu nevěřil ale nakonec je to fakt v klídku.

čtv 07.03.13 22:44
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina