My-mobile
Právě je stř 13.12.17 14:02

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
 iPhone problém s Cydii 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Příspěvek iPhone problém s Cydii
ZdRaVíČkO :-( lidi mám takový problém ješte před týdnem sem nainstalovat Evasi0n 1.3 tejden to šlo ale když sem po tejdnu spustil cydii otevřelo se mi to v malím rozlišení! nešlo stím nic dělat tak sem obnovil iPhone.. a nainstaloval jsem 19.3 2013 znova evasi0n ale už novější 1.5 a ted zas po tejdnu když spustím cydii tak to není malí ale nic mi tam nefunguje! jako že sources když se podívám na př:iHacksRepo.com/ tak tam nic v tom není když dám search něco tam napíšu barrel nic to envyhledává nevím co s tím fakt help! a zas obnovit iPhone nechci nebo se nějak dá reinstalovat ta Cydiia? ... prosím pomožte budu moc vděčný a ješte když kliknu na Cydii tak se mi objeví database a tam sou 3x křížky a je tam Wow,you exceede the number od package names this APT is capable of. pak druhý křížek problem with MergeList /var/lib/apt/list/apt.modmyi.com_dist_stable_main_binary-iphoneos-arm_Packages a třetí křížek The package lists or status file could not be parsed or opened nic tam nefunguje ani packages tam nic taky se neobjeví jen bílí list

Naposledy upravil MHCsk dne pon 11.03.13 10:27, celkově upraveno 1
Úprava názvu topicku.

ned 10.03.13 23:29
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1325 x
Medaile: 7
Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1) Specially (1)
Best moderator (1) Team member gold (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: iPhone problém s Cydii
Pridal si si do Cydie moc repozitárov. Musíš nejaké vyhodiť. Odporúčam ZodTTD a Ultrasnow (ak nemáš iPhone zo zahraničia). Taktiež ak máš veľa pirátskych, tak aj tie by si mal premazať.

Naposledy upravil 1337 dne stř 28.08.13 22:54, celkově upraveno 1
Uživatel nespolupracuje, vyřešeno. Lock + trash.

pon 11.03.13 09:12
Profil Twitter ICQ Steam Zobrazit autorovy stránky
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina