My-mobile
Právě je úte 12.12.17 17:16

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 
 Poškozená karta SD 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Příspěvek Poškozená karta SD
Ahoj, nedávno jsem si koupil SD kartu
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
do svého Huawei Ascend P1, když jsem ji tam neměl, tak vše fungovalo jak má, ale jakmile jsem ji připojil k telefonu, tak se telefon sekl a restartoval a ukázalo se Poškozená karta SD, tak jsem telefon opět restartoval a karta se načetla normálně, ale jakmile jsem z ní něco zapnul (hudbu, aplikaci), tak se zase sekl a restartoval. Když ji v telefonu nemám, tak jede v pohodě, ale kdykoliv ji tam dám tak se sekne. Zkoušel jsem formát jak v mobilu tak v PC ale bez žádných změn. Prosím o radu jak to vyřešit, děkuju.

Naposledy upravil penthaler dne ned 17.03.13 14:50, celkově upraveno 1
upraven LINK - vzdy do CODE (pokud to neni u nas na foru)

ned 17.03.13 14:40
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Poškozená karta SD
Transcend ;)

Pri koupi tak velke pametovky je vzdy dobre se predem informovat nebo ji u prodejce vyzkouset, pokud k tomu svoli.

1. class 6 + (je to drazsi, ale vetsi pravdepodobnost fungovani)
2. doporucene znacky typu KINGSTON, KINGMAX, SANDISK a jeste par (u ostatnich neni jiste, ze to fakt pujde)
3. 32GB je sice podporovano, ale ne vsech znacek ;)

Resil bych to vracenim prodejci a koupi nove.

Ale jeste muzes zkusit Panasonic SD Formater (google poradi) a naformatovat ji pres to (v pc samozrejme)

MONT!: Abych nemusel psát zbytečně příspěvek :D...ano, souhlas...už to, že je to 32GB karta a je to jen class 4, je nějaké podezřelé...doporučuji vrátit a koupit nějakou od Kingstonu a pokud možno class 10.

ned 17.03.13 14:58
Profil Twitter Facebook
Nováček

zkusím, děkuju moc :) už jsem nevěděl co s tím mám dělat :)

ned 17.03.13 18:36
Helper

Team member silver (1)

jen doplnim, mam kingston 16gb class 4 a wrka parrrradne.
u tehle znacky bych risknul stejny class i na 32gb, ale jak jsem psal, radsi class 6 a vys

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 17.03.13 19:38
Profil Twitter Facebook
Nováček

Formát nepomohl, tak jsem si objednal Kingston 16Gb class 10.

pon 18.03.13 18:12
Helper

Team member silver (1)

Jen tak okrajove, docela me prekvapila cena te 32GB karty. Ono 500Kc je pekna castka a cloveka nuti k zamysleni (tedy spis k bezhlave koupi)
Ja za svou 16GB 4class dal "jen" 300 (tak nechtel moc utracet, no).

Toho transcententona muzes vyuzit jako prenosne medium. Jestli mas nejakou usb ctecku karet (da se koupit do 50Kc) tak hnedle mas 32GB USB "flashku" ;)

pon 18.03.13 19:13
Profil Twitter Facebook
Nováček

právě jsem ji přes známého, který ji koupil ve firmě kde pracuje, poslal zpět a zkusím požádat o vrácení peněz a za ty peníze si koupit již zmiňovanou Kingston 16Gb class 10 za 400kc, tak snad půjde jak má :)

úte 19.03.13 19:31
Ban!

Poděkovali mu: 0 x

penthaler píše:
Transcend ;)
1. class 6 + (je to drazsi, ale vetsi pravdepodobnost fungovani)
2. doporucene znacky typu KINGSTON, KINGMAX, SANDISK a jeste par (u ostatnich neni jiste, ze to fakt pujde)
3. 32GB je sice podporovano, ale ne vsech znacek ;)

MONT!: Abych nemusel psát zbytečně příspěvek :D...ano, souhlas...už to, že je to 32GB karta a je to jen class 4, je nějaké podezřelé...doporučuji vrátit a koupit nějakou od Kingstonu a pokud možno class 10.

to jsou zase dojmologie. je tu někdo příčetnej? že by tomuhle bfu-helperovi vysvětlil?
(co věta, to lež)

Naposledy upravil penthaler dne stř 20.03.13 07:48, celkově upraveno 1
dojmologie mazanehousera. az neco budes chtit opravdu napsat, zkus do toho dat trosku inteligence a bez urazek. drtivou versinu svych rad mam osobne ozkousenych, a i kdyz zni jako hovadiny, jsou opravdu pravdive. a komu se to nelibi, at si prdel polibi

stř 20.03.13 05:17
Helper

Team member silver (1)

Citace:
Mily mazanyusere,

nejen ze jsi se dopustil SPAM/OT, navic jsi ukazal jak jsi svetaznaly a ja se ti musim omluvit za svou imbecilitu, nepricetnost a totalni vymaz me mozkovny, kde bys vedle pilin a hoven hledal neco dalsiho uplne zbytecne.

Nikdy jsem v ruce nedrzel pametovou kartu a absolutne nevim, co to vlastne je. Mobil mam stredoveky a do toho se jeste vkladaji hlinene desticky, ktere si vytesavam s daty takovym tim dlatickem.

Bohuzel, jsem si ty hlinene desticky asi poskodil, protoze je mobil necte, tak mi prosim porad, jak do nich mam tesat, jestli treba nepouzivam moc male dlaticko a stredomobil to pak nemuze precist...

Uprimne, uz i sami vyvojari a vyrobci doporucuji urcite typy karet. Nejen, ze u ruznych znacek jsou pouzity ruzne technologie a postupy pro vyrobu, zpusoby zapisu atd, ale dost se lisi i system souboru atd.

Pokud jsi tak inteligentni, tak by sis prosel ruzna fora a docetl by ses, ze mnoho lidi resi po celem svete problemy s pametovkou, ze jim jde, nejde a ze maj class a znacku takovou ci makovou. A VSUDE pisi, ze v novejsich mobilech je idealni brat "rychlejsi" karty s rozumnou velikosti, a pred koupi VZDY OTESTOVAT v danem pristroji.

Problem samozrejme muze byt i s tou nejrychlejsi i doporucovanou kartou, zalezi na kusu (to same s mobilem xD ). A jsou zase priklady, kdy nejaka shit znacka je jedina moznost, co v pristroji jede.

Vyssi class = vyssi rychlost cteni a zapisu = lepsi odezva mobilu, rychlejsi start aplikaci, plynulejsi beh (treba u androidu, kdyz mas apky na karte, a jeste z karty swapujes je to opravdu dost znat)

Na zaver jen - dekuji za upozorneni na mou pricetnost, priste ta hovna z hlavy nevypustim, a dokonce se i omluvim, kdyz autor tohoto tematu napise, ze chyba byla v mobilu a ze tu deseti classovou kingstonku s 16gb velikosti nevyuzije v zadnem zarizeni, neb vubec nefunguje.

EDIT: "Miluju" namyslene PRAZAKY - jako kazdy vesnicky buran

stř 20.03.13 09:23
Profil Twitter Facebook
Nováček

Omluva není třeba :) nová kingston 16gb class 10 jede jako po másle :) a s mazanyuserem v žádném případě nesouhlasím! zkoušel jsem se ptát i na jiných forech, ale nikdo mi nebyl schopen odpovědět. Prostě penthaler je ochotný a dovede pomoci :)

ned 24.03.13 19:19
Helper

Team member silver (1)

K tomu jen dodam - leta praxe a reseni podobnych problemu, nejen na tomto foru, ale i na konkurencnich CZ i zahranicnich, a netykali se jen mobilu... ;)

Kazdopadne jsem rad, ze karta funguje a ze jsi spokojeny.

ned 24.03.13 19:37
Profil Twitter Facebook
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina