My-mobile
Právě je pon 11.12.17 16:04

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ] 
 Aký Mobil by ste mi doporučili 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Aký Mobil by ste mi doporučili
Zdravím. Ide o to, že by som si chcel kupiť nový mobil a mám naň nejaké požiadavky.
Chcel by som dotykový mobil s Androidom tak 2.2, aby mal WiFi, podporoval Javu a dali sa na nom hrať 3D hry ako napr. Backstab atď. Prosím odporučte mi nejaký mobil, ale taký až nedostanem infarkt, keď si pozriem jeho cenu. S kúpou mobilu sa nejak extra nenáhlim, ale aspoň do toho polroka by som chcel mať už nový mobil. Vopred ďakujem. Som ochtný dať nejak do 250 €, ale píšte aj iné. Vopred ďakujem. :)

úte 26.03.13 15:03
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Aký Mobil by ste mi doporučili
wifi ma kazdy, pod 2.3 android nechod. java na zadnem androidu nejde (kdysi ano, ted uz nic), a pokud chcey hrat GL hry, trosku si priplatis... navic u novejsich typu uz je android 4.0...

spis napis, ktere druhy se ti libi at muzem vybrat ten nej.

[ Post made via Android ] Obrázek

úte 26.03.13 16:11
Profil Twitter Facebook
Nováček

Dakujem, ale napr. taký HTC Desire alebo HTC Desire HD, tak tam idú hry nie? Tie ako Backstab atď. Lebo uvažoval som nad tímito tipmi.

Naposledy upravil MONT! dne úte 26.03.13 19:21, celkově upraveno 2
Poslední příspěvek se necituje...přečti si pravidla fóra, prosím.

úte 26.03.13 17:30
Helper

Team member silver (1)

htc radsi ne, a kdyz uz, tak novejsi modely, ktere jsou dostupne na trhu. S tou javou se fo ma tak, ze do verze androidu 2.2 existovala moznost to rozjet. ale i kdyz sem mel 2.1 tak to neslo...

neber nic stareho, neb vetsinou sou to slabe stroje, ktere na ty lepsi 3d hry nemaji. i kdyz sou i vyjimky. horsi je pak jeste u tech vyjimek shanet funkcni verzi stare hry xD

úte 26.03.13 17:50
Profil Twitter Facebook
Nováček

Nwm no ja som pozeral a na tom HTC Desire HD v pohode rozbehol narocnejsie hry :
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

A inak ten mobil čo máš ty tam ti idú hry ? :)

úte 26.03.13 18:01
Helper

Team member silver (1)

nejdriv si procti pravidla fora... nebudu kazdy tvuj prispevek upravovat.

jestli chces tel ciste na hry, porid si iOS, kde mas s posledni verzi systemu jistotu, ze hry pojedou a bez problemu.

u androidu se deli dle verzi androidu, stare hry uz vetsinou nesezenes a na ty lepsi 3d potrebujes bud 2.3 nebo 4.0, a ani pak nemuze nikdo tvrdit, ze na tom a na tom mu to a to pojede...

úte 26.03.13 18:05
Profil Twitter Facebook
Nováček

OK ďakujem za radu. Kamarát mi povedal, že HUAWEI je pdobne ako HTC len trochu lacnejšie, tak sa pokúsim vybrať si nejaký tip tejto značky.

úte 26.03.13 18:09
Helper

Team member silver (1)

Tak to vyrid kamaradovi, ze urazil Huawei... Srovnavat ho s HTC, je rouhani.

Levny telefon od Huaweie se rovna cenove drazsimu pristroji se stejnou hw vybavou (a je jedno jake znacky), jen ma velmi dobre odladeny system atd. A prichazi s funkcemi a aplikacemi, u kterych muze konkurence jen tise brecet.

----
K dotazu napisu jen to, ze oficialni podpora ze strany GL primo pro G300 model je mizerna, takze vetsinu her si od nich nezahrajes. Backstab a podobne 3D strilecky necekej. Leda bys mel starsi android (2.3.6) a k nemu par SW zasahu do tel... A nova G300 uz ale chodi s 4.0.3... Downgrade lze provest, ale jde o dost narocny zasah pro novacka jako jsi ty...

EDIT: MUzes si procist UZIVATELSKE RECENZE... Pisu tam o nem dost... A jsou tam i jine...

NE - NA ROVINU - ANDROID PRO TEBE NENI. Hned prvni mesic bychom tu s tebou resili brick xD

iOS a nejaky iPhone je pro tebe lepsi volba. Chces si zahrat a nic nepodelat.

úte 26.03.13 18:23
Profil Twitter Facebook
Nováček

Čo je Brick ? :)) Nie proste by som chcel normálny Android dotykáč s wifi na ktorom je asi najjednoduchšie získať hry respektíve hrať hry ( ak sú aj také, ktoré netreba rootovať). Aký mobil najviac vyhovuje tímto požiadavkam alebo má jednoduchší proces úpravy pri aplikáciách.

úte 26.03.13 18:41
Helper

Team member silver (1)

Brick pochazi z anglickeho CIHLA... tj. v mobilni terminologii se jedna o zarizeni ktere neni schopne dalsiho chodu, leda jen cihlovate lezet a pridrzovat na stole papiry ... tezitko - cihla.

Nejjednodussi ziskat hry? JAVA a u ni zustan ;)
Android i iOS jsou propojene s vlastnimi shopy, kde se hry daji stahnout zdarma, nebo za penize.
Citace:
OPAKUJI - POKUD SI CHCES ZAHRAT a NERESIT PROC TI TO NEFUNGUJE - JDI DO IOS (iPhone).

Na oba se samozrejme hry daji stahnout z netu, ale u toho ma iOS pro zacatecnika haldu v podobe nutnosti JAILBREAKu - tj prolomeni ochran s moznosti instalovat hry i odjinud nez jen z jejich shopu.

Android zde vede, neni treba zadny zasah. Proste jen nakopirujes, nainstalujes a hrajes (pokud na to ma dostatecny HW)

A to je zas neduh android telefonu - nektere maji, nektere nemaji dostatecny vykon a pozadovanou verzi androidu.

iPhone vede podporou, android cenou ... Vyber si sam.
A abych nebyl tak nejak rejpavej... jestli opravdu chces za kazdou cenu neco s androidem, tak si na zacatek pujc od znameho nejaky jednodussi typ nebo si kup takovou nejakou slupku do dvou tisic, at se s tim seznamis nebo na test z bazaru...

btw. hraju Need For Speed Most Wanted, Dungeon Hunter 3, Asphalt 7, Real Racing 3 (pada snad na vsem krom iOS), kdybych mel 2.3.6tku hraju Dungeon Hunter 1 a 2. Testoval jsem GTA3 (sekana zalezitost), Vice City (to samy, sekana), ale asi nejvic sem ulitl na hrach co ani tolik vykonu nepotrebuji - Minecraft, Angry Birds... xD

EDIT: U jakehokoli android pristroje teprve az kdyz ho budes mit tak zjistis pres Google Play, co vse podporuje. A ani to neni stoprocentni, ze pojede !!!

úte 26.03.13 18:53
Profil Twitter Facebook
Nováček

Tak doporučuješ aký mobil HUAWEI Ascend G300 (už ho nebudem porovnávať s iným mobilom, prepáč :) ) alebo doporučuješ nejaký iný? Dík za rady. A našiel som na Bazosi HTC, už aj s rootom, čo si o tom myslíš ?
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

úte 26.03.13 18:59
Helper

Team member silver (1)

Si pripadam jako kdyz mluvim do zdi. xD

Jde o tve pozadavky. Kdybych chtel hrat a to jako ze krute hrat, tak si vezmu neco vykonnejsiho za vic penez, klidne i ZTE nebo ABraKaDabRa.
Kdyz sem si volil mobil, potreboval jsem VETSI DISPLEJ, VICE DOTYKU a vse ostatni pro me byl bonus.

Ze neumi to a tamto je mi jedno, hrat muzu ruzne veci a staci i par megove hry a clovek je v raji.

Btw. Prechazel jsem ze Sony Ericssona X10mini, takze dost velky skok, ale i s tim jsem byl spokojen (a kdyby nebyl tak maly a ja nemel takove prsty, asi bych u nej i zustal)

Napis CENU, kterou jsi ochoten do toho vlozit, a funkce co by mel zvladat.
WIFI/FOTAK/GPS/DOTYK vynech, to je standart

EDIT: Ja jsem s G300 spokojen. BTW HTC nechci... pripada mi hodne nadhodnoceny a teprve s vyssi tridou clovek muze byt spokojen... A byvaji docela poruchovy... xD

úte 26.03.13 19:33
Profil Twitter Facebook
Nováček

Som ochotný dať do 200 - maximalne 250 € - aby tam fungovali hry , keď už tak aj tie slabšie 3D hry alebo Assassin Creed, atd. Žiadny mini mobil ale ani taky, čo je pomaly vetší ako ja. Taký ten ,,vetší mobil. A bonusy môžu byť napr. priehladnejší alebo lepší dizajn ( ale nemusí byť.) To je asi všetko. Dik za obetovaný čas. ostatne veci si už vymenoval.

úte 26.03.13 19:44
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

omg...tak si kup nějaký levný tablet nebo rovnou Nexus 7!!! Nebo si počkej do července na druhou generaci Nexusu 7...kupovat mobil za 250 primárně na hry je absolutní blbost a nemá to smysl! Sám penthaler se v chatu pořád vzteká, že mu nejede RR3 nebo Most Wanted a další...G300 prostě nemá výkon na nejnovější hry, řekněme si na rovinu (a to musí uznat i pent :D)...takže - buď si kup nějaký levný herní tablet (třeba Archos Gamepad, to je přímo herní tablet s joysticky) nebo si pořiď nexus 7 (třeba i mírně používaný, cena za použité kusy jde rapidně dolů) a kup si k tomu nějaký gamepad...ale mobil na hry je pitomost, obzvláště v limitu do 250 eur, kde prostě nemáš šanci vybrat telefon s takovým výkonem, aby stačil na top hry další půl rok až rok!

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 26.03.13 20:22
Profil Twitter
Nováček

Ďakujem za radu MONT, ale vo videách som videl, že mobil HTC Desire HD rozbehá a idú na ňom plinule hry, ako napr. Backstab, Nova atd. A myslim, že by mi stačil aj mobil na ktorom idú také tie free hry ako Paper Zombie, Frontline Commando, Subway Surfers a Shadowgun, a možno aj Assassin Creed. Idú tieto vymenované hry na mobiloch HUAWEI ascend g300, HTC Desire alebo HTC Desire HD? A k tomu, čo si mi odporučil (Google Nexus 7, 16GB), na tom mi to pôjde všetko bez akých koľvek úprav atď. ?

stř 27.03.13 13:02
Helper

Team member silver (1)

ot - monte, se nevztekam, mw mi jede plynule, rr3 uz sem mozna i vyresil, neb nepada xD

problem u telefonu je fakt, ze s jinym androidem jsou jine moznosti. a pokud autor clanku neumi cist, necht si koupi co chce. kazdej idiot se umi ptat jestli to a tamto pujde... u androidu to rict nikdo nedokaze. navic na spouste videii jsou ty tel treba i naboostovany, maji neoficialni verze androidu atd a to uz nikdo nerika.

udelejme to takhle, kup si to htc a pak udelej recenzi, co a jak funguje atd, co nefunguje atd. atd, atd.

ja jsem s g300 spokojen. neni to masina nacpana k prasknuti, ale za tu cenu je to vykonu az az. btw za stejnou cenu sem kupoval pritulce samsunga galaxy ace s5830i a i kdyby to bylo bez icka, porad na huawei nema ;)

zamykam. stejne jsi rozhodnut pro htc kvuli hram, ktere ti stejne jit nemusi (duvody uz po desate opakovat nehodlam). dalsi tema nezakladej se stejnou otazkou, ani podobnou, kdyztak kontaktuj me nebo mody o odemceni. jinak nahlasuji a nechavam navrh na par varovani xD

btw, taky sem videl g300 na ktery hrali NOVA2, GTA... jj, da se to, ale jsou treba zasahy a i potom je to cukanatek jak prase...

stř 27.03.13 13:34
Profil Twitter Facebook
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina