My-mobile
Právě je stř 13.12.17 10:21

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Truck simulator 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Truck simulator
Zdravim, mam takovej blbej dotaz. Nema nahodou nekdo z vas funkcni odkaz nebo alespon tuseni jestli se da sehnat na androida Truck simulator? Zkousel jsem hledat jak v marketu tak na googlu, ale zadny funkcni simulator se mi najit nepodarilo. Pokud ma nekdo tuseni kde najit ci odkaz, byl bych vdecen! Diky za rady.

sob 30.03.13 08:43
Nováček

Poděkovali mu: 7 x
Medaile: 1
Member (1)

Příspěvek Re: Truck simulator
Pokud vím tak na android bohužel žádný simulátor kamionu není, což je velká škoda. Sice se mi podařilo při zadání do google play ´Truck´ najít jednu blbost ale ta je úplně nekompatibilní skoro se všemi zařízeními a má opravdu špatnou grafiku. Ale podle toho že simulátory jsou velice oblíbené téma a nejoblíbenější simulátor na PC je právě Euro Truck simulator 2, myslím si že brzo bude nějaký i pro android. Ale to si bohužel musíme počkat :(

Edit: Kdyby si chtěl odkaz tak ho tady ještě dávám, ale upozorňuji že mě to třeba na obou mých zařízeních zasekalo mobil a musel jsem ho restartovat.

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

sob 30.03.13 11:16
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Dekuji moc za informaci! Skoda ze v soucasne dobe pro android neni. Snad se brzy dockame a Euro Truck simulator 2 bude dostupny i pro android. Docela me to na pc zaclo totiz bavit, ale sem spis na tabletu. Kazdopadne, kdyby se nekdo driv nez ja dozvedel info o tom, ze tato hra vysla i pro android urcite dejte vedet!!!

sob 30.03.13 12:02
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

S něčím takovým jako je Euro Truck Simulator 2 bych na Android v žádném případě nepočítal :D...ta hra má naprosto neskutečné hardwarové požadavky už pro PC, dokážete si představit, že by se tohle pokoušel někdo předělat na mobily? :D...s tím se zrovna rozlučte ;). V blízké době se žádná taková hra nechystá, protože tyto simulátory jsou opravdu velice náročné na výkon (btw. zrovna na ETS 2 je optimalizace docela bídná a na velmi výkonné sestavě už jsem viděl občasné záseky)...a již dost toho OT :D

Btw. na Play Store se ale dá najít pár parkovacích simulátorů kamionů a autobusů ;)...pohledejte Truck Parking 3D a myslím Bus Parking 3D

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 31.03.13 13:07
Profil Twitter
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina